wchodzi 80 min. Buscarini wchodzi,
schodzi 80 min. Alex Della Valle schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
91 min. - Kosecki ogrywa obrońcę i strzela bramkę z ostrego kąta po długim rogu od słupka
90 min. - Boruc broni w sytuacji sam na sam z napastnikiem San Marino
85 min. - Lewandowski strzela głową w polu karnym ale bramkarz broni
83 min. - Grosicki strzela bardzo niecelnie
77 min. - Krychowiak strzela z daleka ale minimalnie niecelnie
71 min. - Teodorczyk odwraca się z piłką w polu karnym i strzela na bramkę ale bramkarz San Marino łapie piłkę
61 min. - Teodorczyk strzela bramkę po dośrodkowaniu Grosickiego
58 min. - Kosecki w dogodnej sytuacji strzela zza pola karnego ale niecelnie
50 min. - rzut karny dla Polski po zagraniu ręką w polu karnym, tym razem Lewandowski pewnie strzela na 3:0
48 min. - Lewandowski z ostrego kąta w polu karnym podaje ale Grosicki nie jest w stanie skierować jej w stronę bramki
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
44 min. - Boruc zalicza pierwszy kontakt z piłką
43 min. - Lewandowski strzela głową nad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
37 min. - Mierzejewski strzela mocno ale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny
32 min. - San Marino przeprowadza składną akcję, na szczęście akcja kończy się niecelnym strzałem w polu karnym
29 min. - Mierzejewski strzela bardzo mocno ale i bardzo niecelnie
28 min. - Piszczek strzela gola po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Mierzejewskiego
23 min. - Mierzejewski strzela z linii pola karnego ale bardzo niecelnie
21 min. - rzut karny dla Polski po zagraniu ręką w polu karnym, Lewandowski strzela szczęśliwie na 1:0
19 min. - Wawrzyniak strzela niecelnie zza pola karnego
17 min. - Mierzejewski mocno centruje z rzutu wolnego ale bramkarz piąstkuje piłkę
13 min. - Krychowiak strzela zza pola karnego ale bramkarz łapie piłkę
11 min. - rzut wolny dla Polski, strzela Lewandowski, bramkarz z trudem broni
7 min. - Milik strzela niecelnie z rzutu rożnego
7 min.- Krychowiak strzela mocno ale bramkarz broni
5 min. - Mierzejewski dośrokowuje w pole karne, piłkę dopada Salamon ale strzela niecelnie
2 min. - Mierzejewski dośrodkowuje z rzutu wolnego ale zawodnicy San Marino wybijają piłkę
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Polska - San Marino

Kiedy odbędzie się mecz Polska San Marino?
Mecz Polska San Marino obędzie się 26 marca 2013 roku.

Gdzie odbędzie się mecz Polska San Marino?
Mecz Polska San Marino zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

O której odbędzie się mecz Polska San Marino?
Mecz Polska San Marino zostanie rozegrany o godzinie 20:45.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Polska zajmuje obecnie sześćdziesiąte pierwsze miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie A drużyna zajęła pierwsze miejsce. Polska w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki strzelając 24 bramek i tracąc 12. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 57.14 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 28.57 procent remisem i 14.29 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 53 minut a traciła co 105 minut.

San Marino zajmuje obecnie 207 miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D drużyna zakończyła na 7 miejscu. San Marino w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 0 razy, 0 meczów zakończyła remisem i zanotowała 12 porażek strzelając 2 bramki i tracąc 57. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 0 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 procent remisem i 100 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 540 minut a traciła co 19 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 drużyna nie uczestniczyła.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie E drużyna zakończyła na 6 miejscu. San Marino w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 0 razy, 0 meczów zakończyła remisem i zanotowała 10 porażek strzelając 0 bramek i tracąc 53. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 0 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 procent remisem i 100 procent porażką. Reprezentacja nie zdobyła nawet jednego gola w eliminacjach a traciła je średnio co 17 minut.