schodzi 90 min. Oleg Husiew schodzi.
Bramki z meczu
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
90 min. - Lewandowski strzela zza pola karnego ale minimalnie niecelnie
85 min. - Błaszczykowski strzela niecelnie głową
82 min. - Ukraińcy po raz kolejny stwarzają zagrożenie pod bramką Boruca, tym razem akcja kończy się niecelnym strzałem
79 min. - kontratak Ukrainy zakończony doskonałą paradą Boruca, który ratuje polski zespół przed stratą czwartej bramki
74 min. - Boruc łapie piłkę po słabym strzale zza pola karnego
67 min. - Boruc chwyta piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła
65 min. - Błaszczykowski strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ale Piatow broni bez problemów
64 min. - Boruc broni strzał głową z najbliższej odległości
61 min. - Obraniak strzela sytuacyjnie w polu karnym ale w Piatowa
58 min. - Husiew marnuje 100% sytuację sam na sam z Borucem
57 min. - Kosecki wkręca piłkę w polu karnym na dalszy słupek ale niecelnie
56 min. - Rotań strzela zza pola karnego niecelnie i bardzo słabo
46 min. - Boruc źle wyrzuca piłkę na szczęście bez konsekwencji
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 min. - Zozula strzela trzecią bramkę w meczu dla Ukrainy
39 min. - Rybus strzela z rzutu wolnego w krótki róg ale Piatow wybija piłkę
29 min. - Błaszczykowski nie wykorzystuje błędu Piatowa
18 min. - Piszczek strzela gola po podaniu Błaszczykowskiego!
15 min. - Boenish strzela z woleja ale Piatow odbił piłkę
11 min. - Lewandowski strzela głową po dośrodkowaniu Wasilewskiego ale prosto w Piatowa
7 min. - Husiew strzela drugą bramkę strzałem zza pola karnego
4 min. - Husiew na lewym skrzydle został złapany na spalonym
1 min. - Yarmolenko strzela bramkę w pierwszej minucie spotkania!
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Polska - Ukraina

Kiedy odbędzie się mecz Polska Ukraina?
Mecz Polska Ukraina obędzie się 22 marca 2013 roku.

Gdzie odbędzie się mecz Polska Ukraina?
Mecz Polska Ukraina zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

O której godzinie odbędzie się mecz Polska Ukraina?
Mecz Polska Ukraina zostanie rozegrany o godzinie 20:45.

Mecz na Stadionie Narodowym odbędzie się przy zamkniętym dachu. Na stadionie jest nowa, świeża murawa. Warunki do gry powinny być więc idealne.

Waldemar Fornalik powołał zawodników na spotkanie Polska Ukraina. Skład Polski na mecz Polska Ukraina nie zaskakuje. Tuż po rozpoczęciu zgrupowania selekcjoner musiał dokonać zmian. Na zgrupowaniu pojawił się Przemysław Tytoń w miejsce kontuzjowanego Tomasza Kuszczaka oraz Jakub Kosecki z Legii Warszawa. Oprócz Koseckiego z ligi polskiej powołanych zostało tylko trzech zawodników.

Na razie w ekipie Polski nie ma zawodników z urazami powodującymi wątpliwości czy będą zdolni grać w piątek w Ukrainą. Jedynie Łukasz Piszczek trenuje indywidualnie ponieważ w ostatnim czasie zmagał się z długotrwałym urazem i selekcjoner postanowił dać mu odpocząć aby mógł się zregenerować w pełni na mecz z Ukrainą.

Znamy też skład Ukrainy na mecz Polska Ukraina. Reprezentacja Ukrainy przed meczem z Polską doznała poważnego osłabienia. W meczu z Polską nie zagra gwiazda zespołu ukraińskiego Jewhen Konoplanka z Dnipro Dniepropietrowsk, który doznał kontuzji.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Polska zajmuje obecnie sześćdziesiąte pierwsze miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie A drużyna zajęła pierwsze miejsce. Polska w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki strzelając 24 bramek i tracąc 12. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 57.14 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 28.57 procent remisem i 14.29 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 53 minut a traciła co 105 minut.

Ukraina zajmuje obecnie czterdzieste ósme miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie B drużyna zakończyła na 4 miejscu. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 5 razy, 2 mecze zakończyła remisem i zanotowała 5 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 16. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 41.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 procent remisem i 41.67 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 68 minut.