Euro 2024 wiadomości

17 maja 2013
Ludovic Obraniak zrezygnował z gry w kadrze.Powodem rezygnacji pomocnika Bordeaux jest konflikt z selekcjonerem.
30 kwietnia 2013
Według portalu goal.com najlepszym piłkarzem na świecie w ubiegłym tygodniu był napastnik polskiej reprezentacji Robert Lewandowski. Przyczynił się do tego niewątpliwie bardzo dobry występ w meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt.
26 marca 2013
Reprezentacja Polski pokonała San Marino 5:0 w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2014. Mimo pięciu bramek forma biało-czerwonych nie zachwyciła kibiców.
22 marca 2013
Reprezentacja Polski grając na Stadionie Narodowym przegrała z Ukrainą 1:3. Po 7. minutach Ukraina prowadziła już dwoma bramkami co zdeterminowało przebieg spotkania w kolejnych minutach.
19 marca 2013
Nowy selekcjoner reprezentacji Ukrainy Mychajło Fomenko powołał kadrę na mecz z Polską w eliminacjach Mistrzostw Świata 2014. Mecz Polska Ukraina zostanie rozegrane 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Cztery dni później Ukraińcy zagrają z Mołdawią w Odessie.
Waldemar Fornalik powołał zawodników na najbliższe mecze w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii z Ukrainą i San Marino.
7 lutego 2013
Mimo przewagi w pierwszej połowie i wyrównanej gry w drugiej połowie to Irlandczycy strzelili po jednym golu w każdej połowie i zwyciężyli 2:0 w meczu Irlandia Polska.
6 lutego 2013
Waldemar Fornalik podał wyjściowy skład na mecz Irlandia Polska. W bramce stanie od pierwszej minuty Artur Boruc.
5 lutego 2013
Lukasz Piszczek nie zagra w środowym meczu Irlandia Polska jaki zostanie rozegrany w Dublinie. Obrońca reprezentacji Polski nabawił się kontuzji biodra, która wykluczyła go z występu przeciwko Irlandii.
3 lutego 2013
Waldemar Fornalik wybrał sześciu reprezentantów występujących w meczu Rumunia Polska, którzy pojadą do Dublina na mecz Irlandia Polska. Są to: Piotr Celeban, Szymon Pawłowski, Daniel Łukasik, Paweł Wszołek, Jakub Wawrzyniak oraz Przemysław Kaźmierczak.
2 lutego 2013
Reprezentacja Polski w krajowym składzie pokonała Rumunię 4:1. Mecz został rozegrany podczas zgrupowania kadry w Hiszpanii.
23 stycznia 2013
Selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik podał skład reprezentacji na mecz Irlandia Polska, który odbędzie się 6 lutego 2013 roku w Dublinie.
18 stycznia 2013
Znamy już ceny biletów na mecz Polska Ukraina oraz na mecz Polska San Marino. Najtańsze wejściówki na mecz z Ukrainą będą kosztować 80 złotych a na mecz z San Marino 45 złotych.
W poniedziałek 7 stycznia 2013 roku PZPN podpisał umowę ze spółką PL2012+ na wynajem Stadionu Narodowego na pozostałe trzy mecze eliminacji do mistrzostw świata 2014, które reprezentacja Polski rozegra w 2013 roku.
Selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik ogłosił skład reprezentacji na mecz towarzyski Polska Rumunia, który odbędzie się 2 lutego 2013 roku. Mecz zostanie rozegrany poza oficjalnym terminem FIFA dlatego na to spotkanie zostali powołani zawodnicy z krajowych klubów.
15 grudnia 2012
Reprezentacja Polski przebywająca na zgrupowaniu w Turcji pokonała Macedonię w towarzyskim spotkaniu 4:1.
7 grudnia 2012
UEFA podjęła kontrowersyjną decyzję o tym, że Euro 2020 zostanie rozegrane w wielu miastach w wielu europejskich miastach. Dotychczasowe turnieje były rozgrywane w maksymalnie dwóch krajach.
Selekcjoner reprezentacji Polski podał skład składający się z graczy z polskiej ligi na towarzyski mecz Polska Macedonia. Mecz odbędzie się 14-go grudnia podczas zgrupowania kadry w tureckim Belek.
14 listopada 2012
Reprezentacja Czarnogóry wygrywając z San Marino 3:0 awansowała na pierwsze miejsce w grupie H eliminacji do Mistrzostw Świata 2014.
Reprezentacja Polski przegrała towarzyskie spotkanie z Urugwajem 1:3. Nasz rywal zagrał, jak na czwartą drużynę ostatnich mistrzostw świata przystało, z pełnym zaangażowaniem i zasłużenie pokonał naszą reprezentację.