Rejestracja | przypomnij hasło | Zaloguj się:

wiadomości

Turcy wygrali mecz na wodzie

11 czerwca 2008
Reprezentacja Turcji pokonała gospodarzy Euro 2008 Szwajcarię rzutem na taśmę 2:1 w drugim dzisiejszym meczu grupy A mistrzostw Europy.
Mecz był ciekawy i pełny dramaturgii. W pierwszej połowie nad stadionem padał rzęsisty deszcz, który utrudniał prowadzenie gry obydwu zespołom. Lepiej w takich warunkach prezentowali się Szwajcarzy i to oni do przerwy prowadzili 1:0 po strzale Hakana Yakina w 32 minucie. Po przerwie w 57 minucie wyrównał stan meczu Semith Senturk a w ostatniej minucie po szybkim kontrataku Arda Turan dał trzy punkty tureckiej reprezentacji.

Switzerland maks. prędkość (km/h) Dystans (m)
Powered by Castrolindex.com

Turcja maks. prędkość (km/h) Dystans (m)

Szwajcaria - Turcja 1:2 (1:0)
Bramka: Hakan Yakin (32) - Semith Senturk (57), Arda Turan (90)
Żółte kartki: Eren Derdiyok - Tuncay Sanli , Mehmet Aurelio, Arda Turan

Szwajcaria: Diego Benaglio; Stephan Lichtsteiner, Patrick Mueller, Philippe Senderos, Ludovic Magnin; Valon Behrami, Gokhan Inler, Gelson Fernandes, Tranquillo Barnetta (66-Johan Vonlanthen ); Hakan Yakin; Eren Derdiyok

Turcja: Volkan Demirel; Hamit Altintop, Emre Asik, Servet Cetin, Hakan Balta; Gokdeniz Karadeniz (46-Mehmet Topal), Tumer Metin (46-Semith Senturk), Mehmet Aurelio, Arda Turan; Tuncay Sanli, Nihat Kahveci

Sędzia: Lubos Michel (Słowacja)
Widzów: 42 500
Stadion: St. Jakob Park, Bazylea

Artykuły

Skład reprezentacji Polski na Euro 2012
Sprawdź skład reprezentacji Polski na Euro 2012 jaki wybierze selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda.

mecz Polska - Bośnia i Hercegowina
Zobacz relację i bramki z meczu towarzyskiego Polska - Bośnia i Hercegowina, 16 grudnia 2011 rozegranego w Turcji.

Euro 2012 baraże
Zobacz wyniki Euro 2012 baraże, Spotkania rewanżowe baraży o Euro 2012.

mecz Polska - Węgry
Zobacz relację i bramki z meczu towarzyskiego Polska - Węgry 15 listopada 2011, Poznań.

mecz Polska - Włochy
Zobacz relację i bramki z meczu towarzyskiego Polska - Włochy 11 listopada 2011, Wrocław.

Mecz Polska - Meksyk
Zobacz relację i bramki z meczu towarzyskiego Polska - Meksyk 2 września 2011, Warszawa.

Mecz Polska - Niemcy
Zobacz relację z meczu towarzyskiego Polska - Niemcy 6 września 2011 rozegranego na PGE Arena w Gdańsku.

Mecz Polska - Francja
Zobacz relację i bramki z meczu towarzyskiego Polska - Francja 9 czerwca 2011, Warszawa.

Mecz Polska - Argentyna
Zobacz bramki i relację z meczu Polska - Argentyna rozegranego w Warszawie 5 czerwca 2011.

Argentyna
Mecz Niemcy Argentyna zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 13 lipca 2014, Mundial 2014.
Mecz Brazylia Holandia
12 lipca 2014,
godz. 22:00, Estádio Nacional Mane Garrincha,

Brazylia
0:3

Holandia
Mecz Brazylia Holandia zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 12 lipca 2014, Mundial 2014.
Mecz Holandia Argentyna
9 lipca 2014,
godz. 22:00, Arena de Sao Paulo,

Holandia
0:0

Argentyna
Mecz Holandia Argentyna zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 9 lipca 2014, Mundial 2014.
Mecz Brazylia Niemcy
8 lipca 2014,
godz. 22:00, Estadio Mineirao,

Brazylia
1:7

Niemcy
Mecz Brazylia Niemcy zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 8 lipca 2014, Mundial 2014.