wchodzi 78 min. Serhij Nazarenko wchodzi,
schodzi 78 min. Denys Garmash schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
91 min. - Yarmolenko strzela nad poprzeczką
81 min. - Nazarenko strzela niecelnie
77 min. - Konoplyanka strzela ale piłka mija bramkę Anglii
75 min. - Rooney strzela głową po rzucie rożnym ale Piatow broni
74 min. - Konoplyanka strzela bardzo mocno ale Hart sięga piłkę i odbija ją ręką
68 min. - Cole strzela na bramkę Piatowa ale ten zdołał wybić piłkę na rzut rożny
61 min. - kontra Ukrainy, strzela na bramkę Dević, piłkę z linii bramkowej wybija Terry, kontrowersyjna sytuacja bo na powtórkach najpierw był spalony, a następnie po strzale piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową
60 min. - Milewski strzela głową z pięciu metrów nad poprzeczką
52 min. -  Hart wybija piłkę dośrodkowaną tuż na linię bramkową nad poprzeczkę
48 min. - Rooney strzela bramkę dobijając piłkę zagraną od Gerrarda, piłka minęła dwóch obrońców i bramkarza Piatowa zanim trafiła na głowę Rooneya
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
41 min. - Parker strzela z dystansu bardzo niecelnie
36 min. - Garmash strzela niecelnie
32 min. - Terry nie zdołał skierować piłkę w stronę bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
30 min. - Yarmolenko strzela w dobrej sutyacji w polu karnym ale Hart pewnie broni
22 min. - strzał Husiewa zza pola karnego niecelny
18 min. - Konoplyanka strzela zza pola karnego ale Terry odbija piłkę, dobitka Tymoszczuka niecelna
15 min. - Rakitskiy strzela niecelnie z daleka
7 min. - Garmash strzela z dystansu niecelnie
1 min. - Konoplyanka strzela bardzo niecelnie
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Anglia - Ukraina

Kiedy odbędzie się mecz Anglia Ukraina?
Mecz Anglia Ukraina obędzie się 19 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Anglia Ukraina?
Mecz Anglia Ukraina ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Anglia Ukraina?
Miejscem rozegrania meczu Anglia Ukraina będzie Donbass Arena w mieście Donieck.

Obie reprezentacje wciąż mają szanse na awans z grupy. Dla Anglii zwycięstwo będzie mogło gwarantować pierwsze miejsce w grupie. Dla Ukrainy tylko zwycięstwo w dzisiejszym meczu gwarantuje udział w fazie pucharowej. Dużo zależy również od wyniku drugiego meczu tej grupy, w którym Francuzi zmierzą się ze Szwecją, która nie ma już szans na wyjście z grupy. Pierwsze miejsce w grupie D gwarantuje starcie w ćwierćfinale z Włochami. Drużyna, która zajmie drugie miejsce zagra z obrońcą trofeum Hiszpanią.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Anglia zajmuje obecnie szóste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie E drużyna zajęła trzecie miejsce. Anglia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała siedem zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek strzelając 24 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 58.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 45 minut a traciła co 154 minut.

Ukraina zajmuje obecnie pięćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie B drużyna zakończyła na 4 miejscu. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 5 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 5 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 16. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 41.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 41.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 68 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie G drużyna zajęła pierwsze miejsce. Anglia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała pięć zwycięstw, 3 remisów i 0 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 62.5 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 37.5 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 42 minut a traciła co 144 minut.

W eliminacjach do Euro 2012 Ukraina nie uczestniczyła ponieważ finałowy turniej jest rozgrywany właśnie na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze turnieju mają zagwarantowany udział w finałowym turnieju i nie muszą walczyć o awans w eliminacjach.