wchodzi 78 min. Serhij Nazarenko wchodzi,
schodzi 78 min. Denys Garmash schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
91 min. - Yarmolenko strzela nad poprzeczk─ů
81 min. - Nazarenko strzela niecelnie
77 min. - Konoplyanka strzela ale piłka mija bramkę Anglii
75 min. - Rooney strzela g┼éow─ů po rzucie ro┼╝nym ale Piatow broni
74 min. - Konoplyanka strzela bardzo mocno ale Hart si─Öga pi┼ék─Ö i odbija j─ů r─Ök─ů
68 min. - Cole strzela na bramkę Piatowa ale ten zdołał wybić piłkę na rzut rożny
61 min. - kontra Ukrainy, strzela na bramk─Ö Devi─ç, pi┼ék─Ö z linii bramkowej wybija Terry, kontrowersyjna sytuacja bo na powtórkach najpierw by┼é spalony, a nast─Öpnie po strzale pi┼éka przekroczy┼éa ca┼éym obwodem lini─Ö bramkow─ů
60 min. - Milewski strzela g┼éow─ů z pi─Öciu metrów nad poprzeczk─ů
52 min. -  Hart wybija pi┼ék─Ö do┼Ťrodkowan─ů tu┼╝ na lini─Ö bramkow─ů nad poprzeczk─Ö
48 min. - Rooney strzela bramk─Ö dobijaj─ůc pi┼ék─Ö zagran─ů od Gerrarda, pi┼éka min─Ö┼éa dwóch obro┼äców i bramkarza Piatowa zanim trafi┼éa na g┼éow─Ö Rooneya
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
41 min. - Parker strzela z dystansu bardzo niecelnie
36 min. - Garmash strzela niecelnie
32 min. - Terry nie zdo┼éa┼é skierowa─ç pi┼ék─Ö w stron─Ö bramki po do┼Ťrodkowaniu z rzutu ro┼╝nego
30 min. - Yarmolenko strzela w dobrej sutyacji w polu karnym ale Hart pewnie broni
22 min. - strzał Husiewa zza pola karnego niecelny
18 min. - Konoplyanka strzela zza pola karnego ale Terry odbija piłkę, dobitka Tymoszczuka niecelna
15 min. - Rakitskiy strzela niecelnie z daleka
7 min. - Garmash strzela z dystansu niecelnie
1 min. - Konoplyanka strzela bardzo niecelnie
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Anglia - Ukraina

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Anglia Ukraina?
Mecz Anglia Ukraina ob─Ödzie si─Ö 19 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Anglia Ukraina?
Mecz Anglia Ukraina ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Anglia Ukraina?
Miejscem rozegrania meczu Anglia Ukraina b─Ödzie Donbass Arena w mie┼Ťcie Donieck.

Obie reprezentacje wci─ů┼╝ maj─ů szanse na awans z grupy. Dla Anglii zwyci─Östwo b─Ödzie mog┼éo gwarantowa─ç pierwsze miejsce w grupie. Dla Ukrainy tylko zwyci─Östwo w dzisiejszym meczu gwarantuje udzia┼é w fazie pucharowej. Du┼╝o zale┼╝y równie┼╝ od wyniku drugiego meczu tej grupy, w którym Francuzi zmierz─ů si─Ö ze Szwecj─ů, która nie ma ju┼╝ szans na wyj┼Ťcie z grupy. Pierwsze miejsce w grupie D gwarantuje starcie w ─çwier─çfinale z W┼éochami. Dru┼╝yna, która zajmie drugie miejsce zagra z obro┼äc─ů trofeum Hiszpani─ů.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Anglia zajmuje obecnie szóste miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie E dru┼╝yna zaj─Ö┼éa trzecie miejsce. Anglia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa siedem zwyci─Östw, 2 remisów i 3 pora┼╝ek strzelaj─ůc 24 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 58.33 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 25 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 45 minut a traci┼éa co 154 minut.

Ukraina zajmuje obecnie pi─Ö─çdziesi─ůte drugie miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie B dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 4 miejscu. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 5 razy, 2 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 5 pora┼╝ek strzelaj─ůc 18 bramek i trac─ůc 16. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 41.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 41.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 68 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie G dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Anglia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa pi─Ö─ç zwyci─Östw, 3 remisów i 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 17 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 62.5 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 37.5 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 42 minut a traci┼éa co 144 minut.

W eliminacjach do Euro 2012 Ukraina nie uczestniczy┼éa poniewa┼╝ fina┼éowy turniej jest rozgrywany w┼éa┼Ťnie na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze turnieju maj─ů zagwarantowany udzia┼é w fina┼éowym turnieju i nie musz─ů walczy─ç o awans w eliminacjach.