Diamanti strzela na 4:2 dla Włoch i daje awans swojej drużynie
Young strzela w poprzeczkę, nie ma bramki
Montolivo nie trafia w bramkę
Gerrard strzela na 1:1
Balotelli strzela na 1:0 dla Włoch
KONIEC DRUGIEJ POŁOWY DOGRYWKI
119 min. - Montolivo strzela zza pola karnego ale słabo i niecelnie
115 min. - Nocerino strzela bramkę ze spalonego
113 min. - Diamanti strzela niecelnie w polu karnym
113 min. - Maggio strzela ale zostaje zablokowany
112 min. - Balotelli strzela bardzo niecelnie z rzutu wolnego
108 min. - Diamanti strzela bardzo niecelnie
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY DOGRYWKI
106 min. - Walcott wbiega w polu karnym z prawej strony podaje niecelnie do Carrolla
101 min. - Diamanti wrzuca piłkę w pole karne, nikt jej nie sięga a piłka trafia w słupek
100 min. - Balotelli strzela między dwoma obrońcami ale zbyt słabo aby sprawić problem Hartowi, który pewnie łapie piłkę
99 min. - Balotelli strzela, strzał zostaje zablokowany a piłka trafia w ręce Harta
98 min. - strzał Balotelliego zostaje zablokowany
98 min. - Buffon pewnie łapie piłkę wrzuconą w pole karne
93 min. - Nocerino strzela niecelnie
KONIEC DRUGIEJ POŁOWY
93 min. - Rooney strzela z przewrotki niecelnie po zgraniu od Carrolla
89 min. - Nocerino dostaje doskonałe podanie, strzela ale strzał blokuje Johnson
81 min. - Diamanti strzela mocno z dystansu ale Hart pewnie łapie piłkę
79 min. - Hart piąrtkuje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
77 min. - Buffon łapie piłkę po dośrodkowaniu Gerrarda z rzutu wolnego
65 min. - Young strzela w polu karnym ale jego strzał zostaje zablokowany
63 min. - De Rossi strzela niecelnie w trudnej sytuacji w polu karnym
60 min. - Balotelli przyjął piłkę w polu karnym na klatę, podbił piłkę i uderzył z przewrotki ale ponad bramką
52 min. - De Rossi strzela z dystansu, Hart odbija piłkę wprost pod nogi Balotelliego, ten strzela, Hart znów odbija piłkę, którą dopada Montolivo ale strzela nad poprzeczką
48 min. - De Rossi nie trafia w bramkę z kilku metrów po wstrzeleniu piłki w pole karne, wcześniej Anglicy niefortunnie wybijają piłkę po rzucie rożnym
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
41 min. - Balotelli nie dochodzi do piłki na czwartym metrze przed bramką Harta po podaniu Cassano i wcześniej Pirlo
38 min. - Cassano strzela celnie zza pola karnego ale Hart odbija piłkę
33 min. - Cassano strzela z lewej strony zza pola karnego ale niecelnie
32 min. - Welbeck strzela zza linii pola karnego ale piłka minimalnie przechodzi nad poprzeczką
32 min. - Balotelli strzela z powietrza po podaniu od Pirlo ale Hart broni
29 min. - Montolivo strzela zza pola karnego niecelnie
25 min. - Balotelli wychodzi na dogodną pozycję, oddaje strzał ale Terry w ostatniej chwili blokuje piłkę
22 min. - Cassano strzela z dystansu bardzo niecelnie
14 min. - Rooney strzela szczupakiem w polu karnym ale niecelnie
13 min. - Buffon piąstkuje przed siebie wprost pod nogi Parkera, który oddaje strzał ale niecelny
11 min. - Rooney podaje do Welbecka a ten w trudnej sytuacji oddaje strzał ale zostaje zablokowany
5 min. - Johnson strzela sytuacyjnie w polu karnym ale Buffon bezbłędnie broni
3 min. - De Rossi strzela na bramkę zza pola karnego ale odchodząca od bramki piłka trafia w słupek i wychodzi w pole
1 min. - Balotelli strzela na bramkę ale Hart bez problemów chwyta piłkę
MECZ ROZPOCZYNA SIĘ
Zapowiedź spotkania

Anglia - Włochy

Kiedy odbędzie się mecz Anglia Włochy?
Mecz Anglia Włochy obędzie się 24 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Anglia Włochy?
Mecz Anglia Włochy ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Anglia Włochy?
Miejscem rozegrania meczu Anglia Włochy będzie Stadion Olimpijski w mieście Kijów.

Reprezentacja Anglii rzutem na taśmę zajęła pierwsze miejsce w grupie D wygrywając w ostatnim meczu z gospodarzami Euro 2012 Ukrainą. Dzięki korzystnemu rezultatowi drugiego spotkania w grupie Anglicy zajęli pierwszą pozycję i w ćwierćfinale zmierzą się z Włochami. Włosi zajęli drugie miejsce w grupie C ulegając jedynie Hiszpanom.

W drużynie Włoch wyróźniającymi zawodnikami są rozgrywający Andrea Pirlo. Na wysokim poziomie gra również bramkarz Gianluigi Buffon. Nieobliczalny jak zawsze w ataku jest Mario Balotelli - autor jednej z najładniejszych bramek na Euro 2012. W drużynie Anglii gra już Wayne Rooney, który w dwóch pierwszych grupowych spotkaniach nie mógł zagrać z powodu kary nałożonej przez UEFA.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Anglia zajmuje obecnie szóste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie E drużyna zajęła trzecie miejsce. Anglia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała siedem zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek strzelając 24 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 58.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 45 minut a traciła co 154 minut.

Włochy zajmują obecnie dwunaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie B drużyna zakończyła na 1 miejscu. Włochy w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 9 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 22 bramek i tracąc 9. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 49 minut a traciła co 120 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie G drużyna zajęła pierwsze miejsce. Anglia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała pięć zwycięstw, 3 remisów i 0 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 62.5 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 37.5 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 42 minut a traciła co 144 minut.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie C drużyna zakończyła na 1 miejscu. Włochy w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 8 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 0 porażek strzelając 20 bramek i tracąc 2. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 80 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 20 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 45 minut a traciła co 450 minut.