wchodzi 89 min. Álvaro Negredo wchodzi,
schodzi 89 min. Xavi schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
88 min. - Navas strzela bramkę po podaniu Iniesty, Chorwaci źle założyli pułapkę offside'ową
85 min. - Navas strzela z prawej strony pola karnego ale Pletikosa broni
84 min. - Iniesta strzela z ostrego kąta ale Pletikosa wybija piłkę na rzut rożny
79 min. - Perišić strzela mocno na bramkę Hiszpanów ale Casillas broni
78 min. - Fábregas strzela ale zostaje zablokowany
69 min. - Perišić strzela niecelnie bez przyjęcia w polu karnym po dośrodkowaniu z prawej strony boiska
69 min. - dośrodkowanie w pole karne Hiszpanów z lewej strony boiska ale nikt nie dochodzi do piłki
66 min. - Ramos strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ale niecelnie
59 min. - kontra Chorwatów, Modrić wychodzi na dogodną pozycję, dośrodkowuje w pole karne, Rakitić strzela głową ale Casillas broni w efektownej paradzie
58 min. - rzut wolny dla Chorwacji z lewej strony boiska, Hiszpanie wybijają piłkę bez problemów
52 min. - Iniesta podaje do Torresa, ten nie zdołał jednak dojść do piłki, która trafia do Pletikosy
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
32 min. - Silva podaje na dobieg w polu karnym ale Torres nie orientuje się w zamyśle kolegi
30 min. - Silva strzela na bramkę ale zbyt lekko aby sprawić bramkarzowi jakikolwiek problem
29 min. - Silva strzela w polu karnym ale piłka skozłowała i Pletikosa nie ma problemów z wyłapaniem piłki
26 min. - Mandžukić strzela bez przyjęcia ale bardzo niecelnie
25 min. - Pranjic oddaje strzał ale Casillas pewnie broni
24 min. - Piqué strzela z daleka ale niecelnie
23 min. - Ramos strzela z dystansu ale Pletikosa łapie piłkę
23 min. - Torres strzela potężnie z ostrego kąta ale Pletikosa broni nogą
12 min. - Silva zagrywa do Iniesty, który wychodzi na dogodną pozycję ale strzela lekko i Pletikosa broni
4 min. - Alba dośrodkowuje z lewej strony ale Chorwaci wybijaja na rzut rożny
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Chorwacja - Hiszpania

Kiedy odbędzie się mecz Chorwacja Hiszpania?
Mecz Chorwacja Hiszpania obędzie się 18 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Chorwacja Hiszpania?
Mecz Chorwacja Hiszpania ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Chorwacja Hiszpania?
Miejscem rozegrania meczu Chorwacja Hiszpania będzie PGE Arena Gdańsk w mieście Gdańsk.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Chorwacja zajmuje obecnie ósme miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie E drużyna zajęła pierwsze miejsce. Chorwacja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała dziewięć zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek strzelając 28 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 39 minut a traciła co 135 minut.
Hiszpania zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie F drużyna zakończyła na 1 miejscu. Hiszpania w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 9 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 23 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 8.33 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 47 minut a traciła co 135 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie F drużyna zajęła drugie miejsce. Chorwacja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała siedem zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 70 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 10 remisem i 20 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 50 minut a traciła co 129 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie I drużyna zakończyła na 1 miejscu. Hiszpania w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 8 razy, 0 meczów zakończyła remisem i zanotowała 0 porażek strzelając 26 bramek i tracąc 6. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 100 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 28 minut a traciła co 120 minut.