wchodzi 89 min. Rolando wchodzi,
schodzi 89 min. Nani schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
94 min. - Schone strzela z narożnika pola karnego ale niecelnie
87 min. - Varela na raty strzela bramkę oddając silny strzał z pola karnego po dośrodkowaniu z lewej strony boiska
85 min. - Ronaldo kieruje piłkę czubem buta w kierunku bramki ale piłka jest zbyt wolna aby zaskoczyć bramkarza
84 min. - Oliveira strzela z dystansu ale zbyt słabo
82 min. - Ronaldo strzela z rzutu wolnego ale pewnie broni bramkarz
80 min. - Bendtner zdobywa drugą bramkę dla Danii strzelając głową w krótki róg po dośrodkowaniu w pole karne Jacobsena z prawej strony boiska, 2-2
79 min. - Duńczycy domagają się karnego za rzekome zagranie ręką
78 min. - Ronaldo marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem strzelając obok bramki
78 min. - dobre dośrodkowanie w pole karne Portugalii ale bramkarz piąstkuje
77 min. - Nani blokuje dośrodkowanie ręką ale zagranie nie było celowe więc nie dostaje kartki
73 min. - Meireles oddaje strzał z dystansu ale niecelny
72 min. - Bendtner strzela zza pola karnego ale niecelnie
71 min. - Oliveira strzela tuż zza pola karnego ale bradzo słabo
67 min. - Mikkelsen w otoczeniu pięciu obrońców oddaje strzał ale zostaje zablokowany
65 min. - Mikkelsen wgrywa piłke w pole karne ale Pepe wybija na rzut rożny
63 min. - Mikkelsen szaleje na prawej stronie, dogrywa w pole karne ale piłkę łapie bramkarz
62 min. - Kvist strzela z powietrza na bramkę ale niecelnie
57 min. - dośrodkowanie w pole karne Danii zakończone piąstkowaniem bramkarza
53 min. - Nani strzela z ostrego kąta ale Andersen nie ma najmniejszych problemów z chwytem piłki
50 min. - Ronaldo otrzymuje podanie wyprowadzające go na pozycję sam na sam, naciskany przez obrońcę oddaje strzał ale bramkarz odbija piłkę
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Danii bez efektu bramkowego
44 min. - dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Danii spowodowało duże zamieszanie, ostatecznie Kjaer wybija piłkę
42 min. - Kjaer strzela głową na bramkę ale bez problemu broni Patrício
41 min. - Rommedahl podaje głową wzdłuż bramki do Bendtnera a ten głową pakuje piłkę do pustej bramki, 1-2 dla Portugalii
38 min. - Eriksen strzela z dystansu i sprawia pewne problemy bramkarzowi Portugalii
36 min. - Nano podaje po ziemi do Postigi a ten przykłada nogę i strzela bramkę na 2-0 dla Portugalii kierując piłkę pod poprzeczkę
35 min. - Andersen łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
34 min. - Ronaldo strzela z wolnego ale Kjaer stojący w murze wybija na rzut rożny
33 min. - Ronaldo faulowany prz oddawaniu strzału zza pola karnego, rzut wolny z ok. 18 metrów od bramki
31 min. - Postiga nie wykorzystuje dobrego podania od Ronaldo
28 min. - Ronaldo podaje do Postigi ale w ostatniej chwili piłke spod jego nóg wybija obrońca
24 min. - Pepe po podaniu z rzutu rożnego strzela bramkę głową strzałem w krótki róg, 1-0 dla Portugalii
24 min. - niewiele brakowało aby Veloso dopadł piłkę wrzuconą w pole karne po rzucie wolnym
21 min. - Ronaldo strzela bardzo niecelnie z rzutu wolnego
18 min. - Meireles strzela z dystansu, piłka odbija się od obrońcy i trafia do Ronaldo, ten strzela bez przyjęcia ale niecelnie
13 min. - Veloso silnie wstrzeliwuje piłkę w pole karne zmuszając Andersena do piąstkowania
12 min. - Nani wrzuca piłkę w pole karne ale obrońca wybija na rzut rożny
12 min. - Nani przewraca się w polu karnym Danii w walce z obrońcą, sędzia nie gwiżdże karnego
8 min. - dośrodkowanie w pole karne Danii ale zbyt wysokie aby Ronaldo mógł przejąć piłkę
7 min. - Rommedahl próbuje centrować w pole karne ale Pepe blokuje piłkę
4 min. - Eriksen strzela ale piłka została zablokowana i wyszła na rzut rożny
3 min. - rzut rożny dla Danii, Duńczycy zyskują kolejny róg po płaskim dośrodkowaniu
MECZ ROZPOCZYNA SIĘ
Zapowiedź spotkania

Dania - Portugalia

Kiedy odbędzie się mecz Dania Portugalia?
Mecz Dania Portugalia obędzie się 13 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Dania Portugalia?
Mecz Dania Portugalia ropocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Dania Portugalia?
Miejscem rozegrania meczu Dania Portugalia będzie Arena Lwów w mieście Lwów.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Dania zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie F drużyna zajęła trzecie miejsce. Dania w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała sześć zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek strzelając 21 bramek i tracąc 11. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 50 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 33.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 51 minut a traciła co 98 minut.
Portugalia zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie A drużyna zakończyła na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 7 razy, 6 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 24 bramek i tracąc 10. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 50 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 42.86 remisem i 7.14 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 53 minut a traciła co 126 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie H drużyna zajęła pierwsze miejsce. Dania w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała sześć zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 6. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 12.5 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 48 minut a traciła co 120 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie H drużyna zakończyła na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 5 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 21 bramek i tracąc 12. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 62.5 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 34 minut a traciła co 60 minut.