wchodzi 89 min. Rolando wchodzi,
schodzi 89 min. Nani schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
94 min. - Schone strzela z naro┼╝nika pola karnego ale niecelnie
87 min. - Varela na raty strzela bramk─Ö oddaj─ůc silny strza┼é z pola karnego po do┼Ťrodkowaniu z lewej strony boiska
85 min. - Ronaldo kieruje piłkę czubem buta w kierunku bramki ale piłka jest zbyt wolna aby zaskoczyć bramkarza
84 min. - Oliveira strzela z dystansu ale zbyt słabo
82 min. - Ronaldo strzela z rzutu wolnego ale pewnie broni bramkarz
80 min. - Bendtner zdobywa drug─ů bramk─Ö dla Danii strzelaj─ůc g┼éow─ů w krótki róg po do┼Ťrodkowaniu w pole karne Jacobsena z prawej strony boiska, 2-2
79 min. - Du┼äczycy domagaj─ů si─Ö karnego za rzekome zagranie r─Ök─ů
78 min. - Ronaldo marnuje sytuacj─Ö sam na sam z bramkarzem strzelaj─ůc obok bramki
78 min. - dobre do┼Ťrodkowanie w pole karne Portugalii ale bramkarz pi─ůstkuje
77 min. - Nani blokuje do┼Ťrodkowanie r─Ök─ů ale zagranie nie by┼éo celowe wi─Öc nie dostaje kartki
73 min. - Meireles oddaje strzał z dystansu ale niecelny
72 min. - Bendtner strzela zza pola karnego ale niecelnie
71 min. - Oliveira strzela tuż zza pola karnego ale bradzo słabo
67 min. - Mikkelsen w otoczeniu pi─Öciu obro┼äców oddaje strza┼é ale zostaje zablokowany
65 min. - Mikkelsen wgrywa piłke w pole karne ale Pepe wybija na rzut rożny
63 min. - Mikkelsen szaleje na prawej stronie, dogrywa w pole karne ale piłkę łapie bramkarz
62 min. - Kvist strzela z powietrza na bramk─Ö ale niecelnie
57 min. - do┼Ťrodkowanie w pole karne Danii zako┼äczone pi─ůstkowaniem bramkarza
53 min. - Nani strzela z ostrego k─ůta ale Andersen nie ma najmniejszych problemów z chwytem pi┼éki
50 min. - Ronaldo otrzymuje podanie wyprowadzaj─ůce go na pozycj─Ö sam na sam, naciskany przez obro┼äc─Ö oddaje strza┼é ale bramkarz odbija pi┼ék─Ö
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - do┼Ťrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Danii bez efektu bramkowego
44 min. - do┼Ťrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Danii spowodowa┼éo du┼╝e zamieszanie, ostatecznie Kjaer wybija pi┼ék─Ö
42 min. - Kjaer strzela g┼éow─ů na bramk─Ö ale bez problemu broni Patrício
41 min. - Rommedahl podaje g┼éow─ů wzd┼éu┼╝ bramki do Bendtnera a ten g┼éow─ů pakuje pi┼ék─Ö do pustej bramki, 1-2 dla Portugalii
38 min. - Eriksen strzela z dystansu i sprawia pewne problemy bramkarzowi Portugalii
36 min. - Nano podaje po ziemi do Postigi a ten przyk┼éada nog─Ö i strzela bramk─Ö na 2-0 dla Portugalii kieruj─ůc pi┼ék─Ö pod poprzeczk─Ö
35 min. - Andersen ┼éapie pi┼ék─Ö po do┼Ťrodkowaniu z rzutu ro┼╝nego
34 min. - Ronaldo strzela z wolnego ale Kjaer stoj─ůcy w murze wybija na rzut ro┼╝ny
33 min. - Ronaldo faulowany prz oddawaniu strza┼éu zza pola karnego, rzut wolny z ok. 18 metrów od bramki
31 min. - Postiga nie wykorzystuje dobrego podania od Ronaldo
28 min. - Ronaldo podaje do Postigi ale w ostatniej chwili pi┼éke spod jego nóg wybija obro┼äca
24 min. - Pepe po podaniu z rzutu ro┼╝nego strzela bramk─Ö g┼éow─ů strza┼éem w krótki róg, 1-0 dla Portugalii
24 min. - niewiele brakowa┼éo aby Veloso dopad┼é pi┼ék─Ö wrzucon─ů w pole karne po rzucie wolnym
21 min. - Ronaldo strzela bardzo niecelnie z rzutu wolnego
18 min. - Meireles strzela z dystansu, piłka odbija się od obrońcy i trafia do Ronaldo, ten strzela bez przyjęcia ale niecelnie
13 min. - Veloso silnie wstrzeliwuje pi┼ék─Ö w pole karne zmuszaj─ůc Andersena do pi─ůstkowania
12 min. - Nani wrzuca piłkę w pole karne ale obrońca wybija na rzut rożny
12 min. - Nani przewraca si─Ö w polu karnym Danii w walce z obro┼äc─ů, s─Ödzia nie gwi┼╝d┼╝e karnego
8 min. - do┼Ťrodkowanie w pole karne Danii ale zbyt wysokie aby Ronaldo móg┼é przej─ů─ç pi┼ék─Ö
7 min. - Rommedahl próbuje centrowa─ç w pole karne ale Pepe blokuje pi┼ék─Ö
4 min. - Eriksen strzela ale piłka została zablokowana i wyszła na rzut rożny
3 min. - rzut ro┼╝ny dla Danii, Du┼äczycy zyskuj─ů kolejny róg po p┼éaskim do┼Ťrodkowaniu
MECZ ROZPOCZYNA SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Dania - Portugalia

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Dania Portugalia?
Mecz Dania Portugalia ob─Ödzie si─Ö 13 czerwca 2012 roku.

O kt├│rej odb─Ödzie si─Ö mecz Dania Portugalia?
Mecz Dania Portugalia ropocznie si─Ö o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Dania Portugalia?
Miejscem rozegrania meczu Dania Portugalia b─Ödzie Arena Lw├│w w mie┼Ťcie Lw├│w.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Dania zajmuje obecnie dziewi─ůte miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie F dru┼╝yna zaj─Ö┼éa trzecie miejsce. Dania w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa sze┼Ť─ç zwyci─Östw, 2 remis├│w i 4 pora┼╝ek strzelaj─ůc 21 bramek i trac─ůc 11. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 50 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 33.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 51 minut a traci┼éa co 98 minut.
Portugalia zajmuje obecnie dziesi─ůte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie A dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 7 razy, 6 mecz├│w zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 24 bramek i trac─ůc 10. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 50 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 42.86 remisem i 7.14 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 53 minut a traci┼éa co 126 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie H dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Dania w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa sze┼Ť─ç zwyci─Östw, 1 remis├│w i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 6. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 75 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 12.5 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 48 minut a traci┼éa co 120 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie H dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 5 razy, 1 mecz├│w zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 21 bramek i trac─ůc 12. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 62.5 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 25 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 34 minut a traci┼éa co 60 minut.