wchodzi 91 min. Theo Walcott wchodzi,
schodzi 91 min. Danny Welbeck schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Harp broni z problemami strzal z dystansu Benzemy
80 min. - Cabaye strzela z woleja ale piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny
80 min. - rzut wolny z lewej strony boiska dla Francji, Nasri do┼Ťrodkowuje ale Diarra nie dochodzi do pi┼éki
75 min. - Ribéry strzela z zerowego niemal k─ůta ale Hart mimo to mia┼é problemy z obron─ů
68 min. - Hart ┼éapie pi┼ék─Ö po do┼Ťrodkowaniu z rzutu ro┼╝nego
66 min. - Johnson strzela bardzo silnie i bardzo niecelnie zza pola karnego
65 min. - silny strzał Benzemy broni Hart
Wolne tempo i niewiele sytuacji podbramkowych na pocz─ůtku drugiej po┼éowy usypia nawet fanów dru┼╝yn graj─ůcych w meczu:

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
39 min. - wycofanie od Ribéry do Nasriego a ten szybko strzela w krótki róg na 1:1!
35 min. - rzut wolny wykonuje Nasri, Diarra strzela mocno g┼éow─ů, Hart odbija pi┼ék─Ö, dopada j─ů Ribéry, wycofuje ponownie do Diarry a ten strzela g┼éow─ů minimalnie niecelnie
30 min. - do┼Ťrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska na bramk─Ö zamienia Lescott strza┼éem g┼éow─ů! Lescotta nie przypilnowa┼é w polu karnym Diarra. 1:0 dla Anglii
28 min. - akcja z prawej strony boiska Francuzów ale odbita pi┼éka trafia w r─Öce Harta
26 min. - do┼Ťrodkowanie z prawej strony w pole karne Anglii ale Hart przez nikogo nie atakowany bez problemów ┼éapie pi┼ék─Ö
18 min. - rajd Oxlade-Chamberlaina, który mija kilku pi┼ékarzy Francji ale podaje do zawodnika na pozycji spalonej
16 min. - Cabaye strzela, Hart niepewnie ale skutecznie interweniuje
15 min. - Milner zmarnowa┼é 100% okazj─Ö, wyszed┼é na pozycj─Ö sam na sam po ┼Ťwietnym prostopad┼éym podaniu, min─ů┼é bramkarza ale nie zdo┼éa┼é skierowa─ç pi┼éki do pustej bramki
12 min. - w meczu ma┼éo klarownych sytuacji podbramkowych wi─Öc kibice ┼Ťpiewaj─ů... "Rosija, Rosija" mimo, ┼╝e mecz odbywa si─Ö na Ukrainie
11 min. - Nasri strzela zza pola karnego ale niecelnie
11 min. - Hart wypuszcza pi┼ék─Ö po do┼Ťrodkowaniu z rzutu ro┼╝nego ale bez konsekwencji
10 min. - Cabaye podaje do Ribéry, ten poci─ůgn─ů┼é z pi┼ék─ů w pole karne ale jego do┼Ťrodkowanie zosta┼éo zablokowane
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Francja - Anglia

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Francja Anglia?
Mecz Francja Anglia ob─Ödzie si─Ö 11 czerwca 2012 roku.

O kt├│rej odb─Ödzie si─Ö mecz Francja Anglia?
Mecz Francja Anglia ropocznie si─Ö o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Francja Anglia?
Miejscem rozegrania meczu Francja Anglia b─Ödzie Donbass Arena w mie┼Ťcie Donieck.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Francja zajmuje obecnie czternaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B dru┼╝yna zaj─Ö┼éa drugie miejsce. Francja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa osiem zwyci─Östw, 2 remis├│w i 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 25 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 43 minut a traci┼éa co 216 minut.
Anglia zajmuje obecnie sz├│ste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie E dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 3 miejscu. Anglia w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 7 razy, 2 mecz├│w zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 3 pora┼╝ek strzelaj─ůc 24 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 58.33 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 25 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 45 minut a traci┼éa co 154 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie D dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Francja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa sze┼Ť─ç zwyci─Östw, 3 remis├│w i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 4. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 60 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 225 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie G dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Anglia w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 5 razy, 3 mecz├│w zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 17 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 62.5 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 37.5 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 42 minut a traci┼éa co 144 minut.