wchodzi 91 min. Theo Walcott wchodzi,
schodzi 91 min. Danny Welbeck schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Harp broni z problemami strzal z dystansu Benzemy
80 min. - Cabaye strzela z woleja ale piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny
80 min. - rzut wolny z lewej strony boiska dla Francji, Nasri dośrodkowuje ale Diarra nie dochodzi do piłki
75 min. - Ribéry strzela z zerowego niemal kąta ale Hart mimo to miał problemy z obroną
68 min. - Hart łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
66 min. - Johnson strzela bardzo silnie i bardzo niecelnie zza pola karnego
65 min. - silny strzał Benzemy broni Hart
Wolne tempo i niewiele sytuacji podbramkowych na początku drugiej połowy usypia nawet fanów drużyn grających w meczu:

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
39 min. - wycofanie od Ribéry do Nasriego a ten szybko strzela w krótki róg na 1:1!
35 min. - rzut wolny wykonuje Nasri, Diarra strzela mocno głową, Hart odbija piłkę, dopada ją Ribéry, wycofuje ponownie do Diarry a ten strzela głową minimalnie niecelnie
30 min. - dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska na bramkę zamienia Lescott strzałem głową! Lescotta nie przypilnował w polu karnym Diarra. 1:0 dla Anglii
28 min. - akcja z prawej strony boiska Francuzów ale odbita piłka trafia w ręce Harta
26 min. - dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Anglii ale Hart przez nikogo nie atakowany bez problemów łapie piłkę
18 min. - rajd Oxlade-Chamberlaina, który mija kilku piłkarzy Francji ale podaje do zawodnika na pozycji spalonej
16 min. - Cabaye strzela, Hart niepewnie ale skutecznie interweniuje
15 min. - Milner zmarnował 100% okazję, wyszedł na pozycję sam na sam po świetnym prostopadłym podaniu, minął bramkarza ale nie zdołał skierować piłki do pustej bramki
12 min. - w meczu mało klarownych sytuacji podbramkowych więc kibice śpiewają... "Rosija, Rosija" mimo, że mecz odbywa się na Ukrainie
11 min. - Nasri strzela zza pola karnego ale niecelnie
11 min. - Hart wypuszcza piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ale bez konsekwencji
10 min. - Cabaye podaje do Ribéry, ten pociągnął z piłką w pole karne ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Francja - Anglia

Kiedy odbędzie się mecz Francja Anglia?
Mecz Francja Anglia obędzie się 11 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Francja Anglia?
Mecz Francja Anglia ropocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Francja Anglia?
Miejscem rozegrania meczu Francja Anglia będzie Donbass Arena w mieście Donieck.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Francja zajmuje obecnie czternaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B drużyna zajęła drugie miejsce. Francja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek strzelając 25 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 43 minut a traciła co 216 minut.
Anglia zajmuje obecnie szóste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie E drużyna zakończyła na 3 miejscu. Anglia w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 7 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 3 porażek strzelając 24 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 58.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 45 minut a traciła co 154 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie D drużyna zajęła pierwsze miejsce. Francja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała sześć zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 4. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 60 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 225 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie G drużyna zakończyła na 1 miejscu. Anglia w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 5 razy, 3 meczów zakończyła remisem i zanotowała 0 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 62.5 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 37.5 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 42 minut a traciła co 144 minut.