wchodzi 80 min. Paul Green wchodzi,
schodzi 80 min. Glenn Whelan schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
83 min. - Fabregas otrzymuje podanie z rzutu ro┼╝nego, dotkni─Öciem pi┼éki stwarza sobie sytuacj─Ö strzeleck─ů, strzela atomowo z ostrego k─ůta i pi┼éka wpada do siatki odbijaj─ůc si─Ö od s┼éupka, 4:0 dla Hiszpanii
82 min. - Cazorla strzela ale Given broni
78 min. - Xavi z rzutu wolnego strzela na bramk─Ö ale bardzo niecelnie
75 min. - Keane otrzymuje b┼éyskawiczne podanie po przechwycie pi┼éki w ┼Ťrodku pola, strzela na bramk─Ö ale Casillas zdo┼éa┼é odbi─ç mocn─ů pi┼ék─Ö
70 min. - Torres wychodzi na pozycję sam na sam po prostopadłym podaniu i strzela bramkę na 3:0 dla Hiszpanii
67 min. - pressing Irlandczyków daje efekt, Hiszpanie trac─ů pi┼ék─Ö, szybka kontra ko┼äczy si─Ö jednak tylko rzutem ro┼╝nym
64 min. - b┼é─ůd w obronie Hiszpanii, ale Irlandczycy nie wykorzystuj─ů go i trac─ů pi┼ék─Ö
62 min. - Busquets strzela niecelnie
55 min. - Xavi strzela na bramk─Ö ale Given popisuje si─Ö mistrzowsk─ů interwencj─ů i broni strza┼é nie do obrony
49 min. - Iniesta strzela na bramk─Ö, Given ponownie pi─ůstkuje przed siebie, pi┼ék─Ö przechwytuje Silva, wkr─Öca w ziemi─Ö trzech obro┼äców i posy┼éa technicznym strza┼éem pi┼ék─Ö przy s┼éupku do bramki, 2:0 dla Hiszpanii
48 min. - Arbeloa strzela z ostrego k─ůta, Given pi─ůstkuje pi┼ék─Ö
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - Iniesta strzela tu┼╝ zza pola karnego ale Given przenosi pi┼ék─Ö nad poprzeczk─ů
45 min. -
Keane w polu karnym strzela ale zostaje zblokowany
45 min. - Alonso strzela z dystansu bez efektu bramkowego
44 min. - Arbeloa strzela z ostrego k─ůta, Given le┼╝─ůcy ju┼╝ na murawie broni nogami
42 min. - Xavi strzela technicznie na bramk─Ö ale Given broni
36 min. - Xavi centruje z rzutu wolnego ale Irlandczycy wybijaj─ů pi┼ék─Ö
26 min. - Alonso strzela z dystansu ale bez efektu bramkowego
25 min. - Silva walczy o pi┼ék─Ö w polu karnym, strzela g┼éow─ů ale jego strza┼é blokuje obro┼äca
23 min. - Iniesta strzela zza pola karnego, Given odbija piłkę
17 min. - Piqué strzela na bramk─Ö ale Given nie ma problemu ze z┼éapaniem pi┼éki
9 min. - Andrews strzela z dystansu ale jego strzał zostaje zablokowany
8 min. - Torres strzela sytuacyjnie w polu karnym ale niecelnie
7 min. - Silva strzela mocno ale wprost w Givena
4 min. - Torres odzyskuje pi┼ék─Ö w polu karnym, wystawia sobie na praw─ů nog─Ö, strzela bomb─Ö pod poprzeczk─Ö i Given musi si─Ögn─ů─ç po pi┼ék─Ö do siatki, 1:0 dla Hiszpanii
2 min. - Cox strzela na bramkę, Casillas odbija piłkę
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Hiszpania - Irlandia

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Hiszpania Irlandia?
Mecz Hiszpania Irlandia ob─Ödzie si─Ö 14 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Hiszpania Irlandia?
Mecz Hiszpania Irlandia ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Hiszpania Irlandia?
Miejscem rozegrania meczu Hiszpania Irlandia b─Ödzie PGE Arena Gda┼äsk w mie┼Ťcie Gda┼äsk.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Hiszpania zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie F dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Hiszpania w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa dziewi─Ö─ç zwyci─Östw, 1 remisów i 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 23 bramek i trac─ůc 8. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 75 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 8.33 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 47 minut a traci┼éa co 135 minut.
Irlandia zajmuje obecnie osiemnaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 3 miejscu. Irlandia w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 4 razy, 5 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 3 pora┼╝ek strzelaj─ůc 17 bramek i trac─ůc 14. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 33.33 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 41.67 remisem i 25 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 64 minut a traci┼éa co 77 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie I dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Hiszpania w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa osiem zwyci─Östw, 0 remisów i 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 26 bramek i trac─ůc 6. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 100 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 28 minut a traci┼éa co 120 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie B dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Irlandia w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 6 razy, 3 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 60 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 129 minut.