wchodzi 92 min. Lars Bender wchodzi,
schodzi 92 min. Thomas Müller schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
90 min. - Stekelenburg źle przyjmuje piłkę i mało brakowało a Klose strzeliłby bramkę
76 min. - Özil znalazł się w wyśmienitej sytuacji po kilku szybkich podaniach ale zmarnował szansę
74 min. - van Persie znalazł sobie miejsce na oddanie strzału i pokonuje strzałem zza pola karnego Neuera, 1:2 dla Niemiec
71 min. - Boateng w ostatniej chwili blokuje strzał Sneijdera
70 min. - Gomez atakowany strzela z ostrego kąta ale bardzo niecelnie
69 min. - Robben przyjmuje piłkę w polu karnym, strzela z półobrotu ale niecelnie
62 min. - Sneijder strzela mocno tuż obok słupka bramki Neuera
62 min. - Stekelenburg ubiegł Khedirę, wychodzącego do górnego podania
58 min.- Robben podaje do van Persiego, ten strzela bez przyjęcia ale Neuer wyśmienicie broni
56 min. - Robben strzela ale Lahm blokuje piłkę
52 min. - Hummels wbiega z piłką na dogodną pozycję do oddania strzału, strzela, bramkarz odbija piłkę, Hummels dobija ale bez efektu
47 min. - Gomez na spalonym
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - rzut wolny dla Niemiec, strzał po rykoszecie niemal kończy się bramką ale Stekelenburg w ostatniej chwili przerzuca piłkę nad poprzeczką
41 min. - rzut rożny dla Holandii, źle rozegrany, Niemcy wychodzą z kontrą, którą kończy niecelnym strzałem Boateng
38 min. - Gomez dosteje kolejną idealną piłkę od Schweinsteigera i mimo ostrego kąta ponownie nie daje szans Stekelenburgowi, 2:0 dla Niemców
37 min. - Özil z rzutu wolnego z prawej strony boiska podaje do Badstubera a ten strzela z trzech metrów głową prosto w bramkarza
33 min. - Gomez na pozycji spalonej
26 min. - Robben strzela ale bramkarz Niemiec broni z małymi kłopotami
24 min. - Gomez dostał podanie od Schweinsteigera, przyjął ją tyłem do bramki, obrócił się z piłką i nie dał szans Stekelenburgowi wyprowadzając Niemców na prowadzenie 1:0
18 min. - Afellay pociągnął z piłką lewą stroną, wstrzelił piłkę w pole karne ale podanie zostało zablokowane
18 min. - strzał Podolskiego zablokowany
11 min. - Robben przejmuje piłkę, podaje do Van Persiego, a ten strzela niecelnie w długi róg
8 min. - Özil strzela mocno, piłka odbija się od słupka i ląduje w rękach Stekelenburga
7 min. - lob na 16 metr do Van Persiego, ten kieruje piłkę w stronę bramki ale Neuer broni
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Holandia - Niemcy

Kiedy odbędzie się mecz Holandia Niemcy?
Mecz Holandia Niemcy obędzie się 13 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Holandia Niemcy?
Mecz Holandia Niemcy ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Holandia Niemcy?
Miejscem rozegrania meczu Holandia Niemcy będzie Metalist Stadium w mieście Charków.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Holandia zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie G drużyna zajęła drugie miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 72 minut a traciła co 216 minut.
Niemcy zajmują obecnie trzecie miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D drużyna zakończyła na 2 miejscu. Niemcy w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 8 razy, 3 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 35 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 25 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 31 minut a traciła co 154 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie E drużyna zajęła pierwsze miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała dziewięć zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek strzelając 37 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 90 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 24 minut a traciła co 113 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie A drużyna zakończyła na 1 miejscu. Niemcy w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 10 razy, 0 meczów zakończyła remisem i zanotowała 0 porażek strzelając 34 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 100 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 26 minut a traciła co 129 minut.