Mecz Irlandia Chorwacja, 10 czerwca 2012, Stadion Miejski w Poznaniu - Euro 2012

KONIEC SPOTKANIA
96 min - Andrews strzela niecelnie na bramkę Pletikosy
91 min. - rzut rożny dla Irlandii, Andrews niepilnowany dochodzi do strzału głową, posyła piłkę tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Pletikosę
86 min. - Cox wrzuca piłkę w pole karne ale Pletikosa skutecznie piąstkuje
81 min. - Andrews strzela zza linii 16 metrów ale niecelnie
80 min. - do wrzutki w pole karne dochodzi Andrews i oddaje celny strzał na bramkę ale Pletikosa broni
78 min. - Srna podaje do Rakiticia, ten strzela w długi róg ale minimalnie niecelnie
70 min - Duff wrzuca piłkę w pole karne z prawej strony boiska ale nikt z jego kolegów nie sięga piłki
68 min. - rzut wolny dla Irlandii, szansa na wrzutkę w pole karne, Duff dośrodkowuje na głowę Dunne'a ale strzał był zbyt słaby aby zaskoczyć Pletikosę
62 min. - O'Shea dośrodkowuje ale wprost do Pletikosy
53 min. - żółta kartka dla Modricia za niebezpieczny faul
48 min. - Perisic podaje do Mandžukicia a ten strzela głową w słupek, piłka niefortunnie odbija się od głowy Givena i wpada do bramki! 3:1 dla Chorwacji
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
48 min. - dośrodkowanie Perisicia z lewej strony boiska na głowę
Rakiticia ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką
46 min - pierwsza żółta kartka w dość ostrym jak na razie meczu dla Andrewsa
43 min. - Jelavić otrzymuje przypadkowe podanie od obrońcy Irlandii i w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi! 2:1 dla Chorwacji
40 min. - Jelavić doszedł do strzału głową po wrzutce ale strzelił niecelnie
36 min. - Perišić strzela z woleja niecelnie
33 min. - Srna wykłada piłkę Modriciowi, ten strzela bez przyjęcia ale wprost w bramkarza
29 min. - rzut wolny z lewej strony boiska ale wrzutka za wysoka i piłka mija bramkę Chorwacji
22 min. - potężny strzał z dystansu Perišicia sprawił duże problemy irlandzkiemu bramkarzowi
21 min. - Rakitić strzela z dystansu niecelnie
19 min. - rzut wolny dla Irlandii, wrzutka w pole karne wprost na głowę St Ledgera, którego nie upilnował Corluka i pada bramka wyrównująca dla Irlandii!
17 min. - Rakitić wrzuca piłkę w pole karne z rzutu rożnego ale Irlandczycy wybijają na rzut rożny
12 min. - rzut wolny niemal z linii pola karnego dla Irlandii, Andrews strzela jednak w mur
10 min. - Duff wrzuca w pole karne wysoką piłkę ale obrońca Chorwacji wybija piłkę
7 min. - Duff doszedł do pozycji strzeleckiej, oddał strzał zza pola karnego ale nie zdobył gola
3 min. - Mandžukić zdobywa prowadzenie dla Chorwatów po strzale głową! Mandžukić ledwo zdążył uderzyć piłkę po zablokowanym dośrodkowaniu ale zrobił to na tyle dobrze, że piłka wylądowała w bramce Irlandii
MECZ ROZPOCZYNA SIĘ

Zapowiedź spotkania

Irlandia - Chorwacja

Kiedy odbędzie się mecz Irlandia Chorwacja?
Mecz Irlandia Chorwacja obędzie się 10 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Irlandia Chorwacja?
Mecz Irlandia Chorwacja ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Irlandia Chorwacja?
Miejscem rozegrania meczu Irlandia Chorwacja będzie Stadion Miejski w Poznaniu w mieście Poznań.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Irlandia zajmuje obecnie osiemnaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie D drużyna zajęła trzecie miejsce. Irlandia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała cztery zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 14. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 33.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 41.67 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 64 minut a traciła co 77 minut.
Chorwacja zajmuje obecnie ósme miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie E drużyna zakończyła na 1 miejscu. Chorwacja w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 9 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 28 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 39 minut a traciła co 135 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie B drużyna zajęła drugie miejsce. Irlandia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała sześć zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 60 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 129 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie F drużyna zakończyła na 2 miejscu. Chorwacja w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 7 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 70 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 10 remisem i 20 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 50 minut a traciła co 129 minut.