wchodzi 72 min. Nikos Liberopoulos wchodzi,
schodzi 72 min. Grigoris Makos schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
89 min. - r─Ök─ů zagra┼é Boateng w polu karnym, rzut karny dla Grecji, Salpingidis pewnie strzela bramk─Ö dla Grecji
85 min. - Özil strzela mocno, Sifakis odbija pi┼ék─Ö ale za chwile ma j─ů ju┼╝ w r─Ökach
83 min. - strzał z dystansu Fotakisa broni Neuer
81 min. - Özil strzela na bramk─Ö, Sifakis odbija pi┼ék─Ö ale Gomez, który by┼é najbli┼╝ej nie wykorzystuje sytuacji
79 min. - Samaras strzela bardzo niecelnie
74 min. - Reus strzela pot─Ö┼╝nie z woleja pod poprzeczk─Ö w polu karnym na 4:1 dla Niemiec
71 min. - Müller strzela z ostrego k─ůta ale bez efektu bramkowego
69 min. - Klose strzela na bramkę ale bramkarz wybija piłkę
68 min. - Klose strzela bramk─Ö g┼éow─ů po do┼Ťrodkowaniu z prawej strony boiska z rzutu wolnego
63 min. - Gekas strzela z linii pola karnego ale niecelnie
61 min. - podanie z prawej stronie boiska w pole karne wykorzystuje strzełem z powietrza Khedira
55 min. - Samaras doprowadza do wyrównania po podaniu z prawej strony boiska Salpingidisa
53 min. - szybka kontra Greków ale ostatecznie pi┼éka wpada w r─Öce Neuera
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - Schürrle strzela niecelnie
44 min. - Schürrle strzela z lewej strony boiska ale zostaje zablokowany
39 min. - Lahm znalazł się w dogodnej pozycji, strzelił bardzo mocno na bramkę i nie dał szans Sifakisowi na obronę, 1:0 dla Niemiec
36 min. - Khedira strzela z linii pola karnego, Sifakis broni z problemami
33 min. - Schürrle strzela niecelnie
32 min. - Ninis strzela niespodziewanie zza pola karnego i Neuer broni z problemami
27 min. - Neuer wyprzedza Salpingidisa, który wychodzi┼é do górnej pi┼éki i sytuacji sam na sam
26 min. - Reus strzela niecelnie zza pola karnego
25 min. - Reus strzela niecelnie w polu karnym
24 min. - Reus mocno strzela ale Sifakis wybija na rzut ro┼╝ny
23 min. - Özil strzela w polu karnym zbyt lekko aby pokona─ç greckiego bramkarza
12 min. - Reus strzela zza pola karnego ale niecelnie
11 min. - Katsouranis strzela na bramk─Ö ale zostaje zablokowany, akcja po przechwycie pi┼éki w ┼Ťrodkowej cz─Ö┼Ťci boiska
8 min. - Makos strzela zza pola karnego ale bardzo słabo
7 min. - Khedira strzela z dystansu ale bardzo niecelnie
4 min. - Niemcy strzelaj─ů bramk─Ö ze spalonego, strzela Khedira, Sifakis odbija pi┼ék─Ö przed siebie i Schürrle dobija pi┼ék─Ö do bramki ale ze spalonego
1 min. - Özil podaje do Klose ale ten przegrywa pojedynek z obro┼äc─ů, by┼é równie┼╝ na spalonym
SPOTKANIE ROZPOCZYNA SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Niemcy - Grecja

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Niemcy Grecja?
Mecz Niemcy Grecja ob─Ödzie si─Ö 22 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Niemcy Grecja?
Mecz Niemcy Grecja ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Niemcy Grecja?
Miejscem rozegrania meczu Niemcy Grecja b─Ödzie PGE Arena Gda┼äsk w mie┼Ťcie Gda┼äsk.

Niemcy jako jedyna dru┼╝yna awansowa┼éa z grupy B Euro 2012 z kompletem punktów i trzema zwyci─Östwami. Mario Gomez strzeli┼é na mistrzostwach ju┼╝ trzy bramki i ma szans─Ö w tym meczu wyj┼Ť─ç na samodzielne pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców. Grecja to z kolei reprezentacja, która odda┼éa najmniej strza┼éów na bramk─Ö rywali ze wszystkich dru┼╝yn bior─ůcych udzia┼é w Euro 2012. Mimo tego zdo┼éa┼éa awansowa─ç do ─çwier─çfina┼éów rzutem na ta┼Ťm─Ö wygrywaj─ůc w ostatnim meczu grupowym z Rosj─ů i awansuj─ůc z czwartego na drugie miejsce w grupie A.

W meczu Niemcy Grecja nie zagra kapitan reprezentacji Grecji Giorgos Karagounis, który b─Ödzie musia┼é pauzowa─ç za otrzymane kartki w fazie grupowej. Grecy b─Öd─ů musieli sobie radzi─ç równie┼╝ bez Avraama Papadopoulosa, który z powodu kontuzji musia┼é zako┼äczy─ç udzia┼é w Euro 2012 jest ju┼╝ w Grecji.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Niemcy zajmuj─ů obecnie trzecie miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie D dru┼╝yna zaj─Ö┼éa drugie miejsce. Niemcy w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa osiem zwyci─Östw, 3 remisów i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 35 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 25 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 31 minut a traci┼éa co 154 minut.

Grecja zajmuje obecnie pi─Ötnaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie C dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Grecja w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 10 razy, 1 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 25 bramek i trac─ůc 10. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 83.33 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 8.33 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 43 minut a traci┼éa co 108 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie A dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Niemcy w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa dziesi─Ö─ç zwyci─Östw, 0 remisów i 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 34 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 100 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 26 minut a traci┼éa co 129 minut.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie F dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Grecja w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 7 razy, 3 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 14 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 70 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 30 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 64 minut a traci┼éa co 180 minut.