wchodzi 80 min. Silvestre Varela wchodzi,
schodzi 80 min. Raul Meireles schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Ronaldo podaje do Naniego, którego strza┼é odbi┼é si─Ö od obro┼äcy
88 min. - w sytuacji sam na sam znalazł się Varela ale strzelił wprost w Neuera
86 min. - Nani strzela zza pola karnego ale pi┼éka mija bramk─Ö niemieck─ů
84 min. - pi┼éka po do┼Ťrodkowaniu Naniego odbija si─Ö od poprzeczki
83 min. - Ronaldo podaje do Coentrao, ten strzela ale obro┼äca blokuje pi┼ék─Ö, która wychodzi na rzut ro┼╝ny
82 min. - niebezpieczny strzał Ronaldo tuż zza lini pola karnego z trudem wybija bramkarz na rzut rożny
80 min. - do┼Ťrodkowanie w pole karne Portugalii ale obro┼äcy wybijaj─ů pi┼ék─Ö
77 min. - akcja Niemców praw─ů stron─ů boiska, do┼Ťrodkowanie w pole karne ale nikt nie si─Öga pi┼éki
72 min. - Gomez strzela bramk─Ö g┼éow─ů, kieruje pi┼ék─Ö precyzyjnie w d┼éugi róg bramki
71 min. - Müller w dobrej sytuacji niecelnie do┼Ťrodkowuje w pole karne
69 min. - Müller do┼Ťrodkowuje w pole karne ale pi┼ék─Ö chwyta bramkarz
64 min. - Moutinho dogrywa do Ronaldo, którego strza┼é w ostatniej chwili blokuje Boateng
60 min. - ┼╝ó┼éta kartka dla Coentrao za faul od ty┼éu
57 min. - Podolski do┼Ťrodkowuje do Gomeza ale ten strza┼éem g┼éow─ů przenosi pi┼ék─Ö nad poprzeczk─ů
52 min. - Özil z prawej strony wchodzi w pole karne, do┼Ťrodkowuje ale Podolski nie si─Öga pi┼éki
51 min. - rajd lew─ů stron─ů Ronaldo, który ko┼äczy si─Ö zablokowanym do┼Ťrodkowaniem
49 min. - Ronaldo strzela z naro┼╝nika pola karnego ale bramkarz bez porblemów ┼éapie pi┼ék─Ö
48 min. - Nani do┼Ťrodkowuje po przej┼Ťciu Lahma ale obro┼äca Niemiec wybija pi┼ék─Ö na róg
46 min. - zamieszanie pod bramk─ů Portugalii ostatecznie Portugaliczycy wybijaj─ů pi┼ék─Ö na rzut ro┼╝ny, po którym Khedira strzela niecelnie g┼éow─ů
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 min. - Pepe dopada piłkę po rzucie rożnym i strzela w poprzeczkę, piłka odbija się od linii bramkowej i wychodzi w pole
45 min. - wrzutka w pole karne Niemiec z lewej strony ale Niemcy wybijaj─ů na rzut ro┼╝ny
43 min. - Nani wychodz─ůcy na dobr─ů pozycj─Ö faulowany przez Badstubera, który otrzymuje ┼╝ó┼ét─ů kartk─Ö
40 min. - Müller dopada bezpa┼äskiej pi┼éki wstrzelonej w pole karne, oddaje strza┼é bez namys┼éu ale pi┼éka mija bramk─Ö Portugalii
40 min. - dobra piłka w pole karne Portugalii ale obrońca Portugalii wybija piłkę
38 min. - Khedira strzela z dystansu ale niecelnie
31 min. - Özil idealnie podaje po ziemi z lewej strony do Podolskiego ale ten w dogodnej sytuacji strzela niecelnie bez przyj─Öcia
28 min. - Podolski złożył się do strzału w polu karnym ale nie zdołał skierować wysokiej piłki do bramki Portugalii
25 min. - Podolski strzela z rzutu wolnego wprost w mur
24 min. - s─Ödzia przerwa┼é gr─Ö mimo utrzymania si─Ö przy pi┼éce Niemiec, po gwizdku strzelaj─ů bramk─Ö nieuznan─ů
21 min. - podanie lobem w pole karne Niemiec do Ronaldo chwyta bramkarz
18 min. - akcja Ronaldo z prawej strony boiska, dogranie w pole karne ale nikt nie wykorzystał dogodnej sytuacji
13 min. - Postiga dostaje ┼╝ó┼ét─ů kartk─Ö za faul na bramkarzu
9 min. - strzał z pierwszej piłki Podolskiego ale broni bramkarz Portugalii
6 min. - wysokie do┼Ťrodkowanie w pole karne Portugalii pada ┼éupem bramkarza
2 min. - Coentrao w pierwszej szar┼╝y na bramk─Ö ale uzyskuje tylko rzut ro┼╝ny
2 min. - Gomez strzela g┼éow─ů na bramk─Ö ale nieskutecznie
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Niemcy - Portugalia

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Niemcy Portugalia?
Mecz Niemcy Portugalia ob─Ödzie si─Ö 9 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Niemcy Portugalia?
Mecz Niemcy Portugalia ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Niemcy Portugalia?
Miejscem rozegrania meczu Niemcy Portugalia b─Ödzie Arena Lwów w mie┼Ťcie Lwów.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Niemcy zajmuj─ů obecnie trzecie miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie D dru┼╝yna zaj─Ö┼éa drugie miejsce. Niemcy w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa osiem zwyci─Östw, 3 remisów i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 35 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 25 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 31 minut a traci┼éa co 154 minut.
Portugalia zajmuje obecnie dziesi─ůte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie A dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 7 razy, 6 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 24 bramek i trac─ůc 10. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 50 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 42.86 remisem i 7.14 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 53 minut a traci┼éa co 126 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie A dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Niemcy w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa dziesi─Ö─ç zwyci─Östw, 0 remisów i 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 34 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 100 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 26 minut a traci┼éa co 129 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie H dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 5 razy, 1 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 21 bramek i trac─ůc 12. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 62.5 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 25 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 34 minut a traci┼éa co 60 minut.