wchodzi 80 min. Silvestre Varela wchodzi,
schodzi 80 min. Raul Meireles schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Ronaldo podaje do Naniego, którego strzał odbił się od obrońcy
88 min. - w sytuacji sam na sam znalazł się Varela ale strzelił wprost w Neuera
86 min. - Nani strzela zza pola karnego ale piłka mija bramkę niemiecką
84 min. - piłka po dośrodkowaniu Naniego odbija się od poprzeczki
83 min. - Ronaldo podaje do Coentrao, ten strzela ale obrońca blokuje piłkę, która wychodzi na rzut rożny
82 min. - niebezpieczny strzał Ronaldo tuż zza lini pola karnego z trudem wybija bramkarz na rzut rożny
80 min. - dośrodkowanie w pole karne Portugalii ale obrońcy wybijają piłkę
77 min. - akcja Niemców prawą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne ale nikt nie sięga piłki
72 min. - Gomez strzela bramkę głową, kieruje piłkę precyzyjnie w długi róg bramki
71 min. - Müller w dobrej sytuacji niecelnie dośrodkowuje w pole karne
69 min. - Müller dośrodkowuje w pole karne ale piłkę chwyta bramkarz
64 min. - Moutinho dogrywa do Ronaldo, którego strzał w ostatniej chwili blokuje Boateng
60 min. - żółta kartka dla Coentrao za faul od tyłu
57 min. - Podolski dośrodkowuje do Gomeza ale ten strzałem głową przenosi piłkę nad poprzeczką
52 min. - Özil z prawej strony wchodzi w pole karne, dośrodkowuje ale Podolski nie sięga piłki
51 min. - rajd lewą stroną Ronaldo, który kończy się zablokowanym dośrodkowaniem
49 min. - Ronaldo strzela z narożnika pola karnego ale bramkarz bez porblemów łapie piłkę
48 min. - Nani dośrodkowuje po przejściu Lahma ale obrońca Niemiec wybija piłkę na róg
46 min. - zamieszanie pod bramką Portugalii ostatecznie Portugaliczycy wybijają piłkę na rzut rożny, po którym Khedira strzela niecelnie głową
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 min. - Pepe dopada piłkę po rzucie rożnym i strzela w poprzeczkę, piłka odbija się od linii bramkowej i wychodzi w pole
45 min. - wrzutka w pole karne Niemiec z lewej strony ale Niemcy wybijają na rzut rożny
43 min. - Nani wychodzący na dobrą pozycję faulowany przez Badstubera, który otrzymuje żółtą kartkę
40 min. - Müller dopada bezpańskiej piłki wstrzelonej w pole karne, oddaje strzał bez namysłu ale piłka mija bramkę Portugalii
40 min. - dobra piłka w pole karne Portugalii ale obrońca Portugalii wybija piłkę
38 min. - Khedira strzela z dystansu ale niecelnie
31 min. - Özil idealnie podaje po ziemi z lewej strony do Podolskiego ale ten w dogodnej sytuacji strzela niecelnie bez przyjęcia
28 min. - Podolski złożył się do strzału w polu karnym ale nie zdołał skierować wysokiej piłki do bramki Portugalii
25 min. - Podolski strzela z rzutu wolnego wprost w mur
24 min. - sędzia przerwał grę mimo utrzymania się przy piłce Niemiec, po gwizdku strzelają bramkę nieuznaną
21 min. - podanie lobem w pole karne Niemiec do Ronaldo chwyta bramkarz
18 min. - akcja Ronaldo z prawej strony boiska, dogranie w pole karne ale nikt nie wykorzystał dogodnej sytuacji
13 min. - Postiga dostaje żółtą kartkę za faul na bramkarzu
9 min. - strzał z pierwszej piłki Podolskiego ale broni bramkarz Portugalii
6 min. - wysokie dośrodkowanie w pole karne Portugalii pada łupem bramkarza
2 min. - Coentrao w pierwszej szarży na bramkę ale uzyskuje tylko rzut rożny
2 min. - Gomez strzela głową na bramkę ale nieskutecznie
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Niemcy - Portugalia

Kiedy odbędzie się mecz Niemcy Portugalia?
Mecz Niemcy Portugalia obędzie się 9 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Niemcy Portugalia?
Mecz Niemcy Portugalia ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Niemcy Portugalia?
Miejscem rozegrania meczu Niemcy Portugalia będzie Arena Lwów w mieście Lwów.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Niemcy zajmują obecnie trzecie miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie D drużyna zajęła drugie miejsce. Niemcy w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek strzelając 35 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 25 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 31 minut a traciła co 154 minut.
Portugalia zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie A drużyna zakończyła na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 7 razy, 6 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 24 bramek i tracąc 10. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 50 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 42.86 remisem i 7.14 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 53 minut a traciła co 126 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie A drużyna zajęła pierwsze miejsce. Niemcy w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała dziesięć zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek strzelając 34 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 100 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 26 minut a traciła co 129 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie H drużyna zakończyła na 2 miejscu. Portugalia w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 5 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 21 bramek i tracąc 12. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 62.5 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 34 minut a traciła co 60 minut.