wchodzi 90 min. Alex Oxlade-Chamberlain wchodzi,
schodzi 90 min. Danny Welbeck schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
94 min. - J. Olsson strzela niecelnie głową w polu karnym

92 min. - Gerrard strzela w polu karnym ale prosto w Isakssona
91 min. - Gerrard strzela bardzo niecelnie z rzutu wolnego
82 min. - Parker strzela zza pola karnego ale wysoko nad poprzeczką
78 min. - Welbeck zdobywa efektowną bramkę piętą będąc tyłem do bramki po podaniu w poprzek pola karnego Walcotta, 3:2 dla Anglii
76 min. - Ibrahimović strzela zza pola karnego ale Hart odbija piłkę, która wychodzi na rzut rożny
75 min. - Källström strzela z pierwszej piłki w polu karnym ale nieskutecznie
74 min. - Young strzela z rzutu wolnego ale nad bramką
70 min. - Carroll strzela z dystansu ale niecelnie
64 min. - Walcott strzela zza pola karnego w środek bramki ale zasłonięty Isaksson nie interweniuje i pada bramka na 2:2
63 min. - Terry strzela głową z kilku metrów, Isaksson instynktownie broni przenosząc piłkę nad poprzeczką
62 min. - Ibrahimović rozpoczyna długi sprint z piłką, wbiega w pole karne, oddaje strzał mimo asysty dwóch obrońców ale Hart łapie piłkę
59 min. - Mellberg strzela bramkę głową umieszczając piłkę kozłem w długim rogu Harta, gol padł po rzucie wolnym, 2:1 dla Szwecji
49 min. - rzut wolny dla Szwecji, Ibrahimović strzela, ale prosto w mur, poprawia, piłka trafia do Mellberga a ten doprowadza do wyrównania 1:1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
44 min. - Hart przechwytuje podanie Ibrahimovicia
41 min. - Hart uprzedza Elmandera wychodzącego na czystą pozycję
37 min. - Källström strzela mocno z dystansu ale minimalnie nad poprzeczką
36 min. - Young wychodzi lewą stroną na dogodną pozycję, strzela ale w boczną siatkę
33 min. - Ibrahimović strzela z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od nóg obrońcy ale Hart broni
23 min. - Carroll strzela bramkę głową po dośrodkowaniu Gerrarda z prawej strony boiska, 1:0 dla Anglii
20 min. - Ibrahimović strzela z dystansu ale Hart broni
15 min. - Milner z prawej strony centruje ale Welbeck nie zdołał skierować piłki w stronę bramki
11 min. - Larsson potężne uderzenie z dystansu broni Hart
7 min. - Parker strzela bardzo silnie ale Isaksson odbija piłkę
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Szwecja - Anglia

Kiedy odbędzie się mecz Szwecja Anglia?
Mecz Szwecja Anglia obędzie się 15 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Szwecja Anglia?
Mecz Szwecja Anglia ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Szwecja Anglia?
Miejscem rozegrania meczu Szwecja Anglia będzie Stadion Olimpijski w mieście Kijów.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Szwecja zajmuje obecnie siedemnaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie F drużyna zajęła drugie miejsce. Szwecja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek strzelając 23 bramek i tracąc 9. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 47 minut a traciła co 120 minut.
Anglia zajmuje obecnie szóste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie E drużyna zakończyła na 3 miejscu. Anglia w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 7 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 3 porażek strzelając 24 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 58.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 45 minut a traciła co 154 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie E drużyna zajęła drugie miejsce. Szwecja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała osiem zwycięstw, 0 remisów i 2 porażek strzelając 31 bramek i tracąc 11. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 80 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 20 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 29 minut a traciła co 82 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie G drużyna zakończyła na 1 miejscu. Anglia w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 5 razy, 3 meczów zakończyła remisem i zanotowała 0 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 62.5 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 37.5 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 42 minut a traciła co 144 minut.