wchodzi 76 min. Olivier Giroud wchodzi,
schodzi 76 min. Karim Benzema schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
88 min. - Konoplyanka strzela na bramk─Ö ale bardzo niecelnie
87 min. - Nasri strzela ale Piatow odbija pi┼ék─Ö lec─ůc─ů w okienko bramki Ukrainy
85 min. - Aliyev do┼Ťrodkowuje w pole karne ale Lloris przejmuje pi┼ék─Ö
84 min. - M'Vila strzela z dystansu ale bardzo niecelnie
82 min. - Aliyev strzela z rzutu wolnego ale niecelnie
80 min. - Giroud strzela bardzo niecelnie
72 min. - rzut wolny dla Francji po faulu na Ribéry, sam poszkodowany strzela ale niewiele si─Ö myli
71 min. - indywidualna akcja Devicia zakończona bardzo słabym i niecelnym strzałem
67 min. - Yarmolenko strzela zza pola karnego ale piłka zostaje zablokowana
65 min. - Cabaye strzela w słupek
61 min. - Benzema strzela zza pola karnego ale Piatow broni
56 min. - Cabaye strzela w polu karnym po długim rogu nie do obrony mimo asysty Husiewa, 2:0 dla Francji
53 min. - Ribéry poci─ůgn─ů┼é lew─ů stron─ů, poda┼é w pole karne, pi┼éka trafi┼éa do Meneza a ten strzela w krótki róg w polu karnym bramk─Ö na 1:0 dla Francji po szybkiej akcji reprezentacji Francji
50 min. - Tymoszczuk strzela zza pola karnego ale niecelnie
49 min. - Szewczenko z lewej strony boiska zza pola karnego strzela ale piłka mija spojenie bramki Llorisa
48 min. - Ménez strzela w polu karnym ale Piatow broni
48 min. - Szewczenko otrzymuje podanie na pozycji spalonej
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
39 min. - Mexès strzela g┼éow─ů w polu karnym ale Piatow broni, pi┼éka wychodzi na rzut ro┼╝ny
34 min. - Szewczenko wychodzi na pozycj─Ö sam na sam z bramkarzem ale ma ostry k─ůt, oddaje strza┼é ale Lloris z problemami broni
33 min. - Konoplyanka strzela zza pola karnego ale bardzo niecelnie
29 min. - Ménez strzela w polu karnym w sytuacji sam na sam ale Piatow broni
28 min. - Benzema strzela z dystansu ale Piatow bez problemów broni
26 min. - Ménez strzela w polu karnym z miejsca ale nad poprzeczk─ů
25 min. - Yarmolenko strzela lew─ů nog─ů zza pola karnego ale niecelnie
16 min. - Ménez strzela bramk─Ö ale wcze┼Ťniej dostaje podanie b─Öd─ůc na pozycji spalonej, bramka nieuznana
10 min. - Debuchy strzela z dystansu ale zbyt lekko aby zaskoczy─ç Piatowa
6 min. - Benzema strzela z naro┼╝nika pola karnego, Piatow asekuracyjnie nie ┼éapie pi┼éki od razu a odbija j─ů od ziemi przed chwytem
Mecz po 4. minutach zosta┼é przerwany z powodu urwania chmury i porunów nad stadionem. Wszyscy opu┼Ťcili muraw─Ö i udali si─Ö do szatni. Mecz zosta┼é wznowiony o godzinie 19:00.
MECZ ROZPOCZYNA SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Ukraina - Francja

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Ukraina Francja?
Mecz Ukraina Francja ob─Ödzie si─Ö 15 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Ukraina Francja?
Mecz Ukraina Francja ropocznie si─Ö o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Ukraina Francja?
Miejscem rozegrania meczu Ukraina Francja b─Ödzie Donbass Arena w mie┼Ťcie Donieck.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Ukraina zajmuje obecnie pi─Ö─çdziesi─ůte drugie miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B dru┼╝yna zaj─Ö┼éa czwarte miejsce. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa pi─Ö─ç zwyci─Östw, 2 remisów i 5 pora┼╝ek strzelaj─ůc 18 bramek i trac─ůc 16. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 41.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 41.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 68 minut.

Francja zajmuje obecnie czternaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie B dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Francja w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 8 razy, 2 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 25 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 43 minut a traci┼éa co 216 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 Ukraina nie uczestniczy┼éa poniewa┼╝ fina┼éowy turniej jest rozgrywany w┼éa┼Ťnie na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze turnieju maj─ů zagwarantowany udzia┼é w fina┼éowym turnieju i nie musz─ů walczy─ç o awans w eliminacjach.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie D dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Francja w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 6 razy, 3 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 4. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 60 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 225 minut.