wchodzi 71 min. Johan Elmander wchodzi,
schodzi 71 min. Markus Rosenberg schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Mellberg przestrzelił w polu karnym
90 min. - Elmander wychodzi sam na sam z bramkarzem, strzela w trudnej pozycji niecelnie
83 min. - Nazarenko strzela z rzutu wolnego niecelnie
80 min. - Wilhelmsson strzela zza pola karnego ale Piatow bez problemów ┼éapie pi┼ék─Ö
76 min. - Ibrahimovic posyła bombę w bramkę Ukrainy ale Piatow odbija piłkę
74 min. - Konoplyanka strzela niecelnie z naro┼╝nika pola karnego
71 min. - Konoplyanka strzela niecelnie z dystansu
70 min. - Elm dochodzi do górnej pi┼éki wstrzelonej w pole karne ale strzela lekko lobem i bramkarz Ukrainy nie ma problemu z chwytem pi┼éki
68 min. - strzał z dystansu Elma niecelny
62 min. - Szewczenko strzela g┼éow─ů bramk─Ö po do┼Ťrodkowaniu na krótki s┼éupek z rzutu ro┼╝nego, 2:1 dla Ukrainy
60 min. - Woronin kiwa w polu karnym, odwraca si─Ö z pi┼ék─ů i strzela ale jego strza┼é blokuje obro┼äca
59 min. - Husiew strzela z naro┼╝nika pola karnego ale bardzo niecelnie
55 min. - Szewczenko strzela bramk─Ö szczupakiem po do┼Ťrodkowaniu z prawej strony boiska i doprowadza do remisu 1:1
52 min. - Ibrahimovic strzela bramk─Ö z 4 metrów na 1:0 dla Szwecji, Szwedzi nie przerwali gry mimo kontuzji jednego z ukrai┼äskich pi┼ékarzy, który le┼╝a┼é na murawie
49 min. - Rosenberg strzela w polu karnym ale jego strzał został zablokowany
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
42 min. - Husiew do┼Ťrodkowuje do Konoplyanki, ten strzela bez przyj─Öcia ale niecelnie
39 min. - Ibrahimovic strzela g┼éow─ů w s┼éupek
38 min. - kocio┼é pod bramk─ů Szwedów, strza┼é Szewczenki zablokowany, pi┼ék─Ö dopada Yarmolenko ale jego strza┼é te┼╝ jest zablokowany przez rozpaczliwie interweniuj─ůcego obro┼äc─Ö
37 min. - indywidualna akcja Konoplyanki zakończona niecelnym strzałem
35 min - mocny strzał Woronina z dystansu z kłopotami broni Isaksson
31 min. - Rosenberg strzela na bramk─Ö ale Piatow broni
30 min. - Ibrahimovic strzela z dystansu ale bardzo niecelnie
29 min. - Nazarenko strzela z rzutu wolnego ale bramkarz bez problemów ┼éapie pi┼ék─Ö
23 min. - Szewczenko w sytuacji sam na sam z ostrego k─ůta strzela po d┼éugim rogu niecelnie
17 min. - wrzutka Ibrahimovicia w pole karne, bramkarz wybija piłkę przed siebie ale nikt nie dobija jej do bramki
10 min. - rzut wolny dla Szwecji, pi┼éka l─ůduje w r─Ökach bramkarza
5 min. - Källström strzela z dystansu bardzo niecelnie
5 min. - Konoplyanka strzela niecelnie
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Ukraina - Szwecja

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Ukraina Szwecja?
Mecz Ukraina Szwecja ob─Ödzie si─Ö 11 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Ukraina Szwecja?
Mecz Ukraina Szwecja ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Ukraina Szwecja?
Miejscem rozegrania meczu Ukraina Szwecja b─Ödzie Stadion Olimpijski w mie┼Ťcie Kijów.

Nie wiadomo czy w meczu Ukraina Szwecja zagra od pierwszego gwizdka najwi─Öksza gwiazda Ukrainy Andrij Szewczenko. By─ç mo┼╝e jest to tylko zas┼éona dymna trenera bo po meczach sparingowych nie by┼éo wida─ç aby Szewczenko zmaga┼é si─Ö z jakim┼Ť urazem. Na ten mecz czeka ca┼éa Ukraina. Na stadionie b─Ödzie 70 000 kibiców.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Ukraina zajmuje obecnie pi─Ö─çdziesi─ůte drugie miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B dru┼╝yna zaj─Ö┼éa czwarte miejsce. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa pi─Ö─ç zwyci─Östw, 2 remisów i 5 pora┼╝ek strzelaj─ůc 18 bramek i trac─ůc 16. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 41.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 41.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 68 minut.

Szwecja zajmuje obecnie siedemnaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie F dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Szwecja w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 8 razy, 2 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 23 bramek i trac─ůc 9. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 47 minut a traci┼éa co 120 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 Ukraina nie uczestniczy┼éa poniewa┼╝ fina┼éowy turniej jest rozgrywany w┼éa┼Ťnie na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze turnieju maj─ů zagwarantowany udzia┼é w fina┼éowym turnieju i nie musz─ů walczy─ç o awans w eliminacjach.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie E dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Szwecja w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 8 razy, 0 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 31 bramek i trac─ůc 11. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 80 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 20 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 29 minut a traci┼éa co 82 minut.