wchodzi 71 min. Johan Elmander wchodzi,
schodzi 71 min. Markus Rosenberg schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Mellberg przestrzelił w polu karnym
90 min. - Elmander wychodzi sam na sam z bramkarzem, strzela w trudnej pozycji niecelnie
83 min. - Nazarenko strzela z rzutu wolnego niecelnie
80 min. - Wilhelmsson strzela zza pola karnego ale Piatow bez problemów łapie piłkę
76 min. - Ibrahimovic posyła bombę w bramkę Ukrainy ale Piatow odbija piłkę
74 min. - Konoplyanka strzela niecelnie z narożnika pola karnego
71 min. - Konoplyanka strzela niecelnie z dystansu
70 min. - Elm dochodzi do górnej piłki wstrzelonej w pole karne ale strzela lekko lobem i bramkarz Ukrainy nie ma problemu z chwytem piłki
68 min. - strzał z dystansu Elma niecelny
62 min. - Szewczenko strzela głową bramkę po dośrodkowaniu na krótki słupek z rzutu rożnego, 2:1 dla Ukrainy
60 min. - Woronin kiwa w polu karnym, odwraca się z piłką i strzela ale jego strzał blokuje obrońca
59 min. - Husiew strzela z narożnika pola karnego ale bardzo niecelnie
55 min. - Szewczenko strzela bramkę szczupakiem po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i doprowadza do remisu 1:1
52 min. - Ibrahimovic strzela bramkę z 4 metrów na 1:0 dla Szwecji, Szwedzi nie przerwali gry mimo kontuzji jednego z ukraińskich piłkarzy, który leżał na murawie
49 min. - Rosenberg strzela w polu karnym ale jego strzał został zablokowany
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
42 min. - Husiew dośrodkowuje do Konoplyanki, ten strzela bez przyjęcia ale niecelnie
39 min. - Ibrahimovic strzela głową w słupek
38 min. - kocioł pod bramką Szwedów, strzał Szewczenki zablokowany, piłkę dopada Yarmolenko ale jego strzał też jest zablokowany przez rozpaczliwie interweniującego obrońcę
37 min. - indywidualna akcja Konoplyanki zakończona niecelnym strzałem
35 min - mocny strzał Woronina z dystansu z kłopotami broni Isaksson
31 min. - Rosenberg strzela na bramkę ale Piatow broni
30 min. - Ibrahimovic strzela z dystansu ale bardzo niecelnie
29 min. - Nazarenko strzela z rzutu wolnego ale bramkarz bez problemów łapie piłkę
23 min. - Szewczenko w sytuacji sam na sam z ostrego kąta strzela po długim rogu niecelnie
17 min. - wrzutka Ibrahimovicia w pole karne, bramkarz wybija piłkę przed siebie ale nikt nie dobija jej do bramki
10 min. - rzut wolny dla Szwecji, piłka ląduje w rękach bramkarza
5 min. - Källström strzela z dystansu bardzo niecelnie
5 min. - Konoplyanka strzela niecelnie
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Ukraina - Szwecja

Kiedy odbędzie się mecz Ukraina Szwecja?
Mecz Ukraina Szwecja obędzie się 11 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Ukraina Szwecja?
Mecz Ukraina Szwecja ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Ukraina Szwecja?
Miejscem rozegrania meczu Ukraina Szwecja będzie Stadion Olimpijski w mieście Kijów.

Nie wiadomo czy w meczu Ukraina Szwecja zagra od pierwszego gwizdka największa gwiazda Ukrainy Andrij Szewczenko. Być może jest to tylko zasłona dymna trenera bo po meczach sparingowych nie było widać aby Szewczenko zmagał się z jakimś urazem. Na ten mecz czeka cała Ukraina. Na stadionie będzie 70 000 kibiców.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Ukraina zajmuje obecnie pięćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B drużyna zajęła czwarte miejsce. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała pięć zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 16. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 41.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 41.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 68 minut.

Szwecja zajmuje obecnie siedemnaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie F drużyna zakończyła na 2 miejscu. Szwecja w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 8 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 23 bramek i tracąc 9. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 47 minut a traciła co 120 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 Ukraina nie uczestniczyła ponieważ finałowy turniej jest rozgrywany właśnie na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze turnieju mają zagwarantowany udział w finałowym turnieju i nie muszą walczyć o awans w eliminacjach.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie E drużyna zakończyła na 2 miejscu. Szwecja w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 8 razy, 0 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 31 bramek i tracąc 11. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 80 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 20 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 29 minut a traciła co 82 minut.