wchodzi 95 min. Niko Kranjcar wchodzi,
schodzi 95 min. Mario Mandzukić schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
96 min. - Kranjčar strzela na bramkę i Buffon ma kłopoty z obroną
92 min. - Włosi przeszkodzili sobie w oddaniu strzału w polu karnym Chorwacji
76 min. - Montolivo mocno strzela zza pola karnego ale Pletikosa odbija piłkę
72 min. - Mandzukić przejmuje piłkę dośrodkowaną w pole karne i strzela bramkę od słupka, 1:1
61 min. - Balotelli mocno strzela na bramkę ale niecelnie
49 min. - uderzenie z dystansu Modricia ale niecelne
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
46 min. - Mandžukić strzela z ostego kąta po kontrze Chorwatów ale wprost w dobrze ustawionego Buffona
43 min. - Cassano strzela głową na krótki słupek po dośrodkowaniu Pirlo z rzutu rożnego ale niecelnie
39 min. - Pirlo strzela bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, przerzuca piłkę nad murem i wkręca ją w krótki róg
37 min. - Marchisio ogrywa obrońcę w polu karnym oddaje strzał, Pletikosa odbija piłkę ponownie do Marchisio, ten strzela ponownie i ponownie broni Pletikosa
35 min. - ponowne nieporozumienie w szeregach obronnych Chorwatów, którzy wpadają na siebie
34 min. - Balotelli strzela zza pola karnego niecelnie
33 min. - Cassano otrzymuje podaniew pole karne ale jest odwrócony tyłem do bramki, udaje mu się oddać strzał ale niecelny
33 min. - zamieszanie w polu karnym Chorwatów ale Włosi nie wykorzystują dogodnej sytuacji
29 min. - Cassano mija dwóch obrońców, wpada w pole karne ale nie kończy akcji strzałem
20 min. - podanie Srny nie wykorzystuje Jelavić a Buffon z problemami chwyta piłkę
16 min. - Balotelli mocno strzela na bramkę ale wprost w Pletikosę, który wybija piłkę przed siebie
15 min. - dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Włochów ale niecelne
11 min. - Marchisio dopada piłkę i strzela bardzo mocno ale też niecelnie
11 min. - Balotelli strzela w polu karnym ale jego strzał zostaje zablokowany
3 min. - Balotelli odwrócił się z piłką w polu karnym Chorwatów ale oddał niecelny strzał
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Włochy - Chorwacja

Kiedy odbędzie się mecz Włochy Chorwacja?
Mecz Włochy Chorwacja obędzie się 14 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Włochy Chorwacja?
Mecz Włochy Chorwacja ropocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Włochy Chorwacja?
Miejscem rozegrania meczu Włochy Chorwacja będzie Stadion Miejski w Poznaniu w mieście Poznań.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Włochy zajmują obecnie dwunaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B drużyna zajęła pierwsze miejsce. Włochy w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała dziewięć zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek strzelając 22 bramek i tracąc 9. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 49 minut a traciła co 120 minut.

Chorwacja zajmuje obecnie ósme miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie E drużyna zakończyła na 1 miejscu. Chorwacja w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 9 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 28 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 39 minut a traciła co 135 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie C drużyna zajęła pierwsze miejsce. Włochy w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała osiem zwycięstw, 2 remisów i 0 porażek strzelając 20 bramek i tracąc 2. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 80 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 20 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 45 minut a traciła co 450 minut.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie F drużyna zakończyła na 2 miejscu. Chorwacja w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 7 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 70 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 10 remisem i 20 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 50 minut a traciła co 129 minut.