SÅ‚owacja - Polska

Ju¿ 15 pa¼dziernika 2008 na S³owacji polska reprezentacja rozegra³a mecz w eliminacjach do mistrzostw ¶wiata 2010 w RPA z reprezentacj± gospodarzy - S³owacj±. Po trzech dniach od wielkiego sukcesu w postaci zwyciêstwa nad faworytem grupy Czechami 2:1 w Chorzowie polska reprezentacja musia³a udowodniæ swoje aspiracje. Tylko wysokie zwyciêstwo w tym spotkaniu gwarantuje Polakom utrzymanie prowadzenia w tabeli grupy 3. Mecz S³owacja-Polska by³ transmitowany w telewizji publicznej.

Niestety mimo tego, ¿e to Polacy objêli prowadzenie w 70. minucie po bramce Ebiego Smolarka to po 85. minucie nast±pi³ kataklizm. Koszmarne dwa b³êdy w obronie da³y trzy punkty gospodarzom i to S³owacy na koniec roku 2008 prowadz± w grupie 3. eliminacji do mistrzostw ¶wiata 2010.

3:3

Mecz Argentyna Francja zobacz relacjÄ™, statystyki i bramki z meczu, 18 grudnia 2022, MS 2022.

2:1

Mecz Chorwacja Maroko zobacz relacjÄ™, statystyki i bramki z meczu, 17 grudnia 2022, MS 2022.

2:0

Mecz Francja Maroko zobacz relacjÄ™, statystyki i bramki z meczu, 14 grudnia 2022, MS 2022.

3:0

Mecz Argentyna Chorwacja zobacz relacjÄ™, statystyki i bramki z meczu, 13 grudnia 2022, MS 2022.