wchodzi 79 min. Artur Sobiech wchodzi,
schodzi 79 min. Eugen Polański schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
90 min. - strzał z dystansu zawodnika Mołdawii ale niecelny
74 min. - Błaszczykowski strzela zza pola karnego ale piłka przelatuje nad poprzeczką
72 min. - Krychowiak strzela z dystansu ale bez rezultatu bramkowego
69 min. - Zieliński z ostrego kąta strzela nad poprzeczką
59 min. - zawodnik Mołdawii po błędach polskiej obrony wychodzi na stuprocentową sytuację ale na szczęście strzela niecelnie
58 min. - Lewandowski strzela głową w trudnej sytuacji ale za lekko aby zaskoczyć bramkarza
50 min. - Lewandowski dochodzi do piłki w beznadziejnej sytuacji i posyła ją lobem na linię bramkową ale ta staje się łupem bramkarza
48 min. - Salamon dośrodkowuje w pole karne ale bramkarz Mołdawii bez problemu łapie piłkę
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 min. - strzał z dystansu pomocnika Mołdawii ale bardzo niecelny
43 min. - Krychowiak źle przyjmuje piłkę po wyrzucie Boruca i w polu karnym ostro interweniuje ratując sytuację
41 min. - Lewandowski strzela głową w słupek
41 min. - Błaszczykowski strzela z ostrego kąta w polu karnym ale bramkarz odbija piłkę
39 min. - Polanski w polu karnym strzela w sytuacji stuprocentowej niecelnie
39 min. - Boruc broni niepewnie po strzale z dystansu
37 min. - Mołdawia wyrównuje po strzale Sidorenco

34 min. - Mierzejewski z rzutu wolnego strzela w mur
33 min. - strzał z dystansu zawodnika Mołdawii ale niecelny
30 min. - Salamon strzela głową po długim rogu z rzutu rożnego ale minimalnie niecelnie
29 min. - Polanski strzela zza pola karnego ale jego strzał blokuje obrońca
25 min. - Mierzejewski strzela z ostrego kąta ale niecelnie
24 min. - Rybus przejmuje piłkę i wychodzi na sam na sam ale nie strzela bramki
22 min. - Mierzejewski strzela zza pola karnego ale bramkarz z kłopotami broni
7 min. - Błaszczykowski strzela bramkę w sytuacji sam na sam po prostopadłym podaniu
5 min. - Polanski w dobrej sytuacji oddaje strzał w polu karnym ale zostaje zablokowany przez obrońcę
Zapowiedź spotkania

Mołdawia - Polska

Kiedy odbędzie się mecz Mołdawia Polska?
Mecz Mołdawia Polska obędzie się 7 czerwca 2013 roku.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Mołdawia zajmuje obecnie 145 miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie C drużyna zajęła piąte miejsce. Mołdawia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała trzy zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek strzelając 12 bramek i tracąc 19. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 25 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 25 procent remisem i 50 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 90 minut a traciła co 57 minut.

Polska zajmuje obecnie pięćdziesiąte czwarte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie A drużyna zakończyła na 1 miejscu. Polska w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 8 razy, 4 mecze zakończyła remisem i zanotowała 2 porażki strzelając 24 bramek i tracąc 12. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 57.14 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 28.57 procent remisem i 14.29 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 53 minut a traciła co 105 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie E drużyna zajęła piąte miejsce. Mołdawia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała trzy zwycięstwa, 0 remisów i 7 porażek strzelając 12 bramek i tracąc 16. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 30 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 procent remisem i 70 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 75 minut a traciła co 56 minut.

W eliminacjach do Euro 2008 drużyna nie uczestniczyła.