wchodzi 90 min. František Rajtoral wchodzi,
schodzi 90 min. Daniel Kolář schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
83 min. - rzut wolny dla Greków z lewej strony boiska ale z ostrej centry nic nie wysz┼éo
76 min. - Samaras wrzuca w pole karne ale Cech łapie piłkę
72 min. - Karagounis strzela z dystansu ale jego strzał został zablokowany
70 min. - trzy centry w pole karne Czechów nie ko┼äcz─ů si─Ö jednak celnym strza┼éem na bramk─Ö Cecha
68 min. - Maniatis strzela z dystansu bardzo niecelnie
65 min. - Kolá┼Ö strzela z dystansu niecelnie
61 min. - Grecy strzelaj─ů seriami na bramk─Ö Cecha ale albo ich strza┼éy s─ů zablokowane albo niecelne
53 min. - Cech pope┼énia fatalny b┼é─ůd, nie ┼éapie prostej pi┼éki w r─Ökawiece, jego b┼é─ůd wykorzystuje Gekas i strzela bramk─Ö
50 min. - do┼Ťrodkowanie w pole karne Czech bez problemu wy┼éapane przez Cecha
Na drug─ů po┼éow─Ö nie wyszed┼é Rosicky, któremu odnowi┼éa si─Ö kontuzja ┼éydki
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
41 min. - Grecy strzelaj─ů bramk─Ö ale s─Ödzie odgwizda┼é spalonego
29 min. - Rosicky wychodzi na dobr─ů pozycj─Ö i oddaje strza┼é zza pola karnego, Sifakis z trudem wybija na róg
23 min. - Chalkias wybija piłkę na aut ponieważ doznał kontuzji i zostaje zmieniony na rezerwowego bramkarza
19 min. - Pilař strzela zza pola karnego
16 min. - rzut rożny dla Czech, Chalkias z problemami łapie piłkę
8 min. - strza┼é z ostrego k─ůta broni Cech
5 min. - Pila┼Ö strzela drug─ů bramk─Ö po dobrym podaniu z prawej strony boiska!
3 min. - Jirá─Źek wychodzi na dogodn─ů pozycj─Ö i strzela bramk─Ö dla Czech!
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Grecja - Czechy

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Grecja Czechy?
Mecz Grecja Czechy ob─Ödzie si─Ö 12 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Grecja Czechy?
Mecz Grecja Czechy ropocznie si─Ö o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Grecja Czechy?
Miejscem rozegrania meczu Grecja Czechy b─Ödzie Stadion Miejski we Wroc┼éawiu w mie┼Ťcie Wroc┼éaw.

Grecja w spotkaniu z Czechami nie b─Ödzie mog┼éa skorzysta─ç z kontuzjowanego Avraama Papadopoulosa, który nie zagra ju┼╝ na Euro 2012 oraz z Sokratisa Papastathopoulosa, który dosta┼é czerwn─ů kartk─Ö w meczu z Polsk─ů i b─Ödzie musia┼é pauzowa─ç. Przed spotkaniem w nieco lepszej pozycji s─ů Grecy, którzy zremisowali pierwszy mecz natomiast Czesi b─Öd─ů walczy─ç o pozostanie w turnieju i nie mog─ů przegra─ç tego spotkania poniewa┼╝ w pierwszym meczu przegrali z Rosj─ů a┼╝ 1:4.

Wynik tego spotkania b─Ödzie mia┼é znaczenie równie┼╝ dla reprezentacji Polski. Najlepszym wynikiem z punktu widzenia kibica reprezentacji Polski b─Ödzie remis b─ůd┼║ wygrana Czech. Wtedy w ostatnim meczu niezale┼╝nie od wyniku dzisiejszego spotkania z Rosj─ů reprezentacja Polski b─Ödzie walczy─ç o awans w meczu z Czechami.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Grecja zajmuje obecnie pi─Ötnaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie C dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Grecja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa dziesi─Ö─ç zwyci─Östw, 1 remisów i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 25 bramek i trac─ůc 10. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 83.33 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 8.33 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 43 minut a traci┼éa co 108 minut.

Czechy zajmuje obecnie dwudzieste siódme miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Czechy w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 9 razy, 2 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 27 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 75 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 40 minut a traci┼éa co 216 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie F dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Grecja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa siedem zwyci─Östw, 3 remisów i 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 14 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 70 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 30 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 64 minut a traci┼éa co 180 minut.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie I dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Czechy w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 4 razy, 1 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 3 pora┼╝ek strzelaj─ůc 12 bramek i trac─ůc 8. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 50 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 37.5 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 90 minut.