wchodzi 84 min. Tobias Mikkelsen wchodzi,
schodzi 84 min. Dennis Rommedahl schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
92 min. - Van Persie strzela mocno głową w trudnej sytuacji minimalnie niecelnie
91 min. - rzut rożny dla Holandii wykonuje Sneijder ale Holendrzy nie strzelają bramki
90 min. - Holendrzy reklamują zagranie rękę w polu karnym obrońcy ale sędzia nie reaguje
89 min. - bramkarz duński podaje lobem do Bendtnera ale ostatecznie piłka ląduje w rękach bramkarza Holandii
80 min. - Robben egoistycznie strzela na bramkę bardzo niecelnie nie zauważając lepiej ustawionych kolegów
75 min. - bład Holendrów w obronie o mało nie doprowadził do straty bramki
74 min. - Huntelaar otrzymuje perfekcyjne podanie od Sneijdera i wychodzi sam na sam z bramkarzem ale przegrywa ten pojedynek

73 min. - Van der Vaart zagrywa wzdłuż pola karnego ale żadnego Holendra tam nie ma
70 min. - mocny strzał Krohn-Dehliego bramkarz wybija na rzut rożny
67 min. - żółta kartka dla Van Bommela
64 min. - kontra Duńczyków, podanie w pole karne z lewej strony boiska ale obrońca Holandii w ostatniej chwili je przerywa
63 min. - Robben strzela głową minimalnie niecelnie po dokładnym podaniu Sneijdera
54 min. - Poulsen indywidualnie ogrywa obrońców w polu karnym Holendrów, zagrywa wzdłuż pola karnego ale nikt z jego partnerów nie dochodzi do piłki
53 min. - Robben z rzutu rożnego na głowę Heitingi ale ten strzela mocno ale niecelnie
52 min. - Afellay strzela w długi róg zza pola karnego ale minimalnie niecelnie
51 min. - potężna bomba Van Bommela obroniona z najwyższym trudem przez bramkarza
50 min. - kolejna okazja Van Persiego ale tym razem bramkarz staje na wysokości zadania
50 min. - Van Persie znowu wychodzi sam na sam ale nie trafia czysto w piłkę
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
43 min. - 100% sytuacja dla Van Persiego ale złe przyjęcie piłki sprawia, że Holender jej nie wykorzystuje
41 min. - Krohn-Dehli strzela technicznie zza pola karnego ale bramkarz łapie piłkę
39 min. - Zimling miał czystą okazję do zdobycia bramki ale ją zmarnował
39 min. - Afellay indywidualnie przed polem karnym kiwa obrońcę i oddaje niecelny strzał
36 min. - Robben strzela w słupek
28 min. - Holendrzy reklamują zagranie ręką duńskiego obrońcy w polu karnym
24 min. - GOL DLA DUŃCZYKÓW! Krohn-Dehli mija dwóch holenderskich obrońców i zakłada siatę bramkarzowi!
18 min. - rajd Robbena w pole karne, podaje w poprzek pola karnego ale obrońca przejmuje piłkę i ostatecznie ląduje ona w rękach bramkarza
16 min. - Robben strzela na bramkę ale bramkarz Duński broni bez problemów
14 min. - Van Bommel strzela niecelnie z dystansu
13 min. - rzut wolny dla Holandii ale Van Persie strzela w mur
11 min. - dośrodkowanie w pole karne Danii ale nie zakończone strzałem na bramkę
10 min. - strzał Afellaya nad poprzeczką
9 min. - rzut wolny dla Danii ale strzał odbił się od muru
7 min. - Robben dośrodkował z lewej strony pola karnego, Van Persie przejmuje odbitą od obrońcy piłkę ale strzela niecelnie
5 min. - kolejna akcja Holendrów zakończona niecelnym strzałem Afellaya
3 min. - strzał z dystansu Holendra ale piłka poszybowała nad poprzeczką
2 min. - rzut wolny dla Danii, bramkarz łapie piłkę bez problemów po strzale
Zapowiedź spotkania

Holandia - Dania

Kiedy odbędzie się mecz Holandia Dania?
Mecz Holandia Dania obędzie się 9 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Holandia Dania?
Mecz Holandia Dania ropocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Holandia Dania?
Miejscem rozegrania meczu Holandia Dania będzie Metalist Stadium w mieście Charków.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Holandia zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie G drużyna zajęła drugie miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała osiem zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 72 minut a traciła co 216 minut.
Dania zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie F drużyna zakończyła na 3 miejscu. Dania w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 6 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 4 porażek strzelając 21 bramek i tracąc 11. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 50 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 33.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 51 minut a traciła co 98 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie E drużyna zajęła pierwsze miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała dziewięć zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek strzelając 37 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 90 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 24 minut a traciła co 113 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie H drużyna zakończyła na 1 miejscu. Dania w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 6 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 6. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 12.5 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 48 minut a traciła co 120 minut.