wchodzi 84 min. Tobias Mikkelsen wchodzi,
schodzi 84 min. Dennis Rommedahl schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
92 min. - Van Persie strzela mocno g┼éow─ů w trudnej sytuacji minimalnie niecelnie
91 min. - rzut ro┼╝ny dla Holandii wykonuje Sneijder ale Holendrzy nie strzelaj─ů bramki
90 min. - Holendrzy reklamuj─ů zagranie r─Ök─Ö w polu karnym obro┼äcy ale s─Ödzia nie reaguje
89 min. - bramkarz du┼äski podaje lobem do Bendtnera ale ostatecznie pi┼éka l─ůduje w r─Ökach bramkarza Holandii
80 min. - Robben egoistycznie strzela na bramk─Ö bardzo niecelnie nie zauwa┼╝aj─ůc lepiej ustawionych kolegów
75 min. - b┼éad Holendrów w obronie o ma┼éo nie doprowadzi┼é do straty bramki
74 min. - Huntelaar otrzymuje perfekcyjne podanie od Sneijdera i wychodzi sam na sam z bramkarzem ale przegrywa ten pojedynek

73 min. - Van der Vaart zagrywa wzdłuż pola karnego ale żadnego Holendra tam nie ma
70 min. - mocny strzał Krohn-Dehliego bramkarz wybija na rzut rożny
67 min. - ┼╝ó┼éta kartka dla Van Bommela
64 min. - kontra Du┼äczyków, podanie w pole karne z lewej strony boiska ale obro┼äca Holandii w ostatniej chwili je przerywa
63 min. - Robben strzela g┼éow─ů minimalnie niecelnie po dok┼éadnym podaniu Sneijdera
54 min. - Poulsen indywidualnie ogrywa obro┼äców w polu karnym Holendrów, zagrywa wzd┼éu┼╝ pola karnego ale nikt z jego partnerów nie dochodzi do pi┼éki
53 min. - Robben z rzutu rożnego na głowę Heitingi ale ten strzela mocno ale niecelnie
52 min. - Afellay strzela w d┼éugi róg zza pola karnego ale minimalnie niecelnie
51 min. - pot─Ö┼╝na bomba Van Bommela obroniona z najwy┼╝szym trudem przez bramkarza
50 min. - kolejna okazja Van Persiego ale tym razem bramkarz staje na wysoko┼Ťci zadania
50 min. - Van Persie znowu wychodzi sam na sam ale nie trafia czysto w piłkę
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
43 min. - 100% sytuacja dla Van Persiego ale złe przyjęcie piłki sprawia, że Holender jej nie wykorzystuje
41 min. - Krohn-Dehli strzela technicznie zza pola karnego ale bramkarz łapie piłkę
39 min. - Zimling mia┼é czyst─ů okazj─Ö do zdobycia bramki ale j─ů zmarnowa┼é
39 min. - Afellay indywidualnie przed polem karnym kiwa obrońcę i oddaje niecelny strzał
36 min. - Robben strzela w słupek
28 min. - Holendrzy reklamuj─ů zagranie r─Ök─ů du┼äskiego obro┼äcy w polu karnym
24 min. - GOL DLA DU┼âCZYKÓW! Krohn-Dehli mija dwóch holenderskich obro┼äców i zak┼éada siat─Ö bramkarzowi!
18 min. - rajd Robbena w pole karne, podaje w poprzek pola karnego ale obro┼äca przejmuje pi┼ék─Ö i ostatecznie l─ůduje ona w r─Ökach bramkarza
16 min. - Robben strzela na bramk─Ö ale bramkarz Du┼äski broni bez problemów
14 min. - Van Bommel strzela niecelnie z dystansu
13 min. - rzut wolny dla Holandii ale Van Persie strzela w mur
11 min. - do┼Ťrodkowanie w pole karne Danii ale nie zako┼äczone strza┼éem na bramk─Ö
10 min. - strza┼é Afellaya nad poprzeczk─ů
9 min. - rzut wolny dla Danii ale strzał odbił się od muru
7 min. - Robben do┼Ťrodkowa┼é z lewej strony pola karnego, Van Persie przejmuje odbit─ů od obro┼äcy pi┼ék─Ö ale strzela niecelnie
5 min. - kolejna akcja Holendrów zako┼äczona niecelnym strza┼éem Afellaya
3 min. - strza┼é z dystansu Holendra ale pi┼éka poszybowa┼éa nad poprzeczk─ů
2 min. - rzut wolny dla Danii, bramkarz ┼éapie pi┼ék─Ö bez problemów po strzale
Zapowied┼║ spotkania

Holandia - Dania

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Holandia Dania?
Mecz Holandia Dania ob─Ödzie si─Ö 9 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Holandia Dania?
Mecz Holandia Dania ropocznie si─Ö o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Holandia Dania?
Miejscem rozegrania meczu Holandia Dania b─Ödzie Metalist Stadium w mie┼Ťcie Charków.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Holandia zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie G dru┼╝yna zaj─Ö┼éa drugie miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa osiem zwyci─Östw, 2 remisów i 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 72 minut a traci┼éa co 216 minut.
Dania zajmuje obecnie dziewi─ůte miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie F dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 3 miejscu. Dania w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 6 razy, 2 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 4 pora┼╝ek strzelaj─ůc 21 bramek i trac─ůc 11. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 50 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 33.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 51 minut a traci┼éa co 98 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie E dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa dziewi─Ö─ç zwyci─Östw, 0 remisów i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 37 bramek i trac─ůc 8. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 90 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 10 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 24 minut a traci┼éa co 113 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie H dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Dania w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 6 razy, 1 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 6. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 75 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 12.5 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 48 minut a traci┼éa co 120 minut.