wchodzi 86 min. David Lafata wchodzi,
schodzi 86 min. Milan Baroš schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Czesi zdobywają bramkę ale ze spalonego
87 min. - Kokorin strzela na bramkę ale Cech łapie piłkę
87 min. - Plasil strzela niecelnie z rzutu wolnego z 26. metrów
84 min. - Rosicky strzela ale nieskutecznie
82 min. - 4:1 dla Rosjan po przepięknym strzale Pavlyuchenki
79 min. - Dzagoev strzela na 3:1 po pięknym prostopadłym podaniu Pavlyuchenki
75 min. - Rosicky strzela mocno ale Malafeev z kłopotami łapie piłkę
72 min. - Gebre Selassie strzela z woleja ale tylko w boczną siatkę
69 min. - kolejne pudło Kerzhakova, mimo dobrego zwodu i czystej pozycji Rosjanin strzela niecelnie
68 min. - Kerzhakov pociągnął prawą stroną i oddał strzał ale bardzo niecelnie
64 min. - Arshavin obsłużył cudownym podaniem Kerzhakova ale ten w sytuacji sam na sam kieruje piłkę obok bramki
63 min. - Zyryanov strzela z daleka ale ponad bramką
55 min. - Shirokov strzela z dystansu ale niecelnie
52 min. - Pilar zdobywa bramkę dla Czech po prostopadłym podaniu z głębi pola
51 min. - strzela Kerzhakov ale niecelnie
50 min. - ładna akcja Arshavina i Kerzhakova ale nie kończy się bramką
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - Jiráček strzela z dystansu ale niecelnie
45 min. - Pilař strzela głową ale bramka nie pada
33 min. - piękna, zespołowa akcja Rosjan zakończona niecelnym strzałem Kerzhakova
31 min. - dośrodkowanie w pole karne Rosjan nie kończy się strzałem na bramkę
29 min. - Arshavin fauluje Gebre Selassie z prawej strony boiska, Plasil dośrodkowuje ale ostatecznie Rosjanie wybijają piłkę
29 min. - szybki atak Arshavina kończy się dośrodkowaniem w pole karne ale żadnego z zawodników Rosji nie było w polu karnym
26 min. - Czesi atakują i kończą akcję strzałem ale bramkarz Rosji nie ma problemów z wyłapaniem piłki
24 min. - Shirokov strzela na 2:0 dla Rosji po kolejnym szybki ataku Rosjan
23 min. - Plasil z rzutu rożnego na głowę Rezka ale piłka ląduje w rękach Malafeeva
22 min. - Pilas dośrodkowuje ale Zirkhov wybija na rzut rożny
19 min. - szybki kontratak Rosji zakończony niecelnym strzałem Dzagoeva
15 min. - 1:0 dla Rosji, bramkę strzela Dzagoev, który dopadł piłkę po strzale w słupek bramki Cecha
14 min. - Zhirkov podaje do Kerzhakova ale ten strzela niecelnie
12 min. - Rosicky strzela z dystansu ale niecelnie
9 min. - Jiráček szarżuje po prawej stronie, dośrodkowuje ale wprost na głowę obrońcy Rosji
7 min. - Baros startuje do prostopadłej piłki ale Zhirkov go uprzedził
5 min. - rzut wolny dla Czechów, Hubnik strzela głową po dośrodkowaniu ale niecelnie
4 min. - Rosicky dośrodkowuje ale Rosjanie wybijają piłkę
3 min. - rzut rożny dla Czechów, Plasil dośrodkowuje, zamieszanie w polu karnym i Czesi będą mieli drugi rzut rożny z drugiej strony boiska
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Rosja - Czechy

Kiedy odbędzie się mecz Rosja Czechy?
Mecz Rosja Czechy obędzie się 8 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Rosja Czechy?
Mecz Rosja Czechy ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Rosja Czechy?
Miejscem rozegrania meczu Rosja Czechy będzie Stadion Miejski we Wrocławiu w mieście Wrocław.

Jak zwykle przeprowadzimy relację LIVE ze spotkania dla wszystkich z Was, którzy nie będą mogli obejrzeć go na żywo lub w TV.

Otwarcie bram stadionu nastąpi już o godzinie 17:45. Organizatorzy apelują aby nie zostawiać na ostatnią chwilę momentu wejścia na stadion ponieważ procedury bezpieczeństwa mogą opóźnić wejście na teren stadionu.

Mecz poprowadzi dobrze nam znany Howard Webb. Na szczęście Anglik tym razem będzie sędziował naszym grupowym rywalom.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Rosja zajmuje obecnie trzynaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie E drużyna zajęła drugie miejsce. Rosja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała siedem zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 58.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 25 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 154 minut.

Czechy zajmuje obecnie dwudzieste siódme miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D drużyna zakończyła na 1 miejscu. Czechy w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 9 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 27 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 40 minut a traciła co 216 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie B drużyna zajęła pierwsze miejsce. Rosja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała siedem zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 4. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 70 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 20 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 53 minut a traciła co 225 minut.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie I drużyna zakończyła na 2 miejscu. Czechy w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 4 razy, 1 meczów zakończyła remisem i zanotowała 3 porażek strzelając 12 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 50 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 37.5 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 90 minut.