wchodzi 86 min. David Lafata wchodzi,
schodzi 86 min. Milan Baroš schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
93 min. - Czesi zdobywaj─ů bramk─Ö ale ze spalonego
87 min. - Kokorin strzela na bramkę ale Cech łapie piłkę
87 min. - Plasil strzela niecelnie z rzutu wolnego z 26. metrów
84 min. - Rosicky strzela ale nieskutecznie
82 min. - 4:1 dla Rosjan po przepi─Öknym strzale Pavlyuchenki
79 min. - Dzagoev strzela na 3:1 po pięknym prostopadłym podaniu Pavlyuchenki
75 min. - Rosicky strzela mocno ale Malafeev z kłopotami łapie piłkę
72 min. - Gebre Selassie strzela z woleja ale tylko w boczn─ů siatk─Ö
69 min. - kolejne pudło Kerzhakova, mimo dobrego zwodu i czystej pozycji Rosjanin strzela niecelnie
68 min. - Kerzhakov poci─ůgn─ů┼é praw─ů stron─ů i odda┼é strza┼é ale bardzo niecelnie
64 min. - Arshavin obsłużył cudownym podaniem Kerzhakova ale ten w sytuacji sam na sam kieruje piłkę obok bramki
63 min. - Zyryanov strzela z daleka ale ponad bramk─ů
55 min. - Shirokov strzela z dystansu ale niecelnie
52 min. - Pilar zdobywa bramkę dla Czech po prostopadłym podaniu z głębi pola
51 min. - strzela Kerzhakov ale niecelnie
50 min. - ┼éadna akcja Arshavina i Kerzhakova ale nie ko┼äczy si─Ö bramk─ů
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - Jirá─Źek strzela z dystansu ale niecelnie
45 min. - Pila┼Ö strzela g┼éow─ů ale bramka nie pada
33 min. - piękna, zespołowa akcja Rosjan zakończona niecelnym strzałem Kerzhakova
31 min. - do┼Ťrodkowanie w pole karne Rosjan nie ko┼äczy si─Ö strza┼éem na bramk─Ö
29 min. - Arshavin fauluje Gebre Selassie z prawej strony boiska, Plasil do┼Ťrodkowuje ale ostatecznie Rosjanie wybijaj─ů pi┼ék─Ö
29 min. - szybki atak Arshavina ko┼äczy si─Ö do┼Ťrodkowaniem w pole karne ale ┼╝adnego z zawodników Rosji nie by┼éo w polu karnym
26 min. - Czesi atakuj─ů i ko┼äcz─ů akcj─Ö strza┼éem ale bramkarz Rosji nie ma problemów z wy┼éapaniem pi┼éki
24 min. - Shirokov strzela na 2:0 dla Rosji po kolejnym szybki ataku Rosjan
23 min. - Plasil z rzutu ro┼╝nego na g┼éow─Ö Rezka ale pi┼éka l─ůduje w r─Ökach Malafeeva
22 min. - Pilas do┼Ťrodkowuje ale Zirkhov wybija na rzut ro┼╝ny
19 min. - szybki kontratak Rosji zakończony niecelnym strzałem Dzagoeva
15 min. - 1:0 dla Rosji, bramk─Ö strzela Dzagoev, który dopad┼é pi┼ék─Ö po strzale w s┼éupek bramki Cecha
14 min. - Zhirkov podaje do Kerzhakova ale ten strzela niecelnie
12 min. - Rosicky strzela z dystansu ale niecelnie
9 min. - Jirá─Źek szar┼╝uje po prawej stronie, do┼Ťrodkowuje ale wprost na g┼éow─Ö obro┼äcy Rosji
7 min. - Baros startuje do prostopadłej piłki ale Zhirkov go uprzedził
5 min. - rzut wolny dla Czechów, Hubnik strzela g┼éow─ů po do┼Ťrodkowaniu ale niecelnie
4 min. - Rosicky do┼Ťrodkowuje ale Rosjanie wybijaj─ů pi┼ék─Ö
3 min. - rzut ro┼╝ny dla Czechów, Plasil do┼Ťrodkowuje, zamieszanie w polu karnym i Czesi b─Öd─ů mieli drugi rzut ro┼╝ny z drugiej strony boiska
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Rosja - Czechy

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Rosja Czechy?
Mecz Rosja Czechy ob─Ödzie si─Ö 8 czerwca 2012 roku.

O której odb─Ödzie si─Ö mecz Rosja Czechy?
Mecz Rosja Czechy ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Rosja Czechy?
Miejscem rozegrania meczu Rosja Czechy b─Ödzie Stadion Miejski we Wroc┼éawiu w mie┼Ťcie Wroc┼éaw.

Jak zwykle przeprowadzimy relacj─Ö LIVE ze spotkania dla wszystkich z Was, którzy nie b─Öd─ů mogli obejrze─ç go na ┼╝ywo lub w TV.

Otwarcie bram stadionu nast─ůpi ju┼╝ o godzinie 17:45. Organizatorzy apeluj─ů aby nie zostawia─ç na ostatni─ů chwil─Ö momentu wej┼Ťcia na stadion poniewa┼╝ procedury bezpiecze┼ästwa mog─ů opó┼║ni─ç wej┼Ťcie na teren stadionu.

Mecz poprowadzi dobrze nam znany Howard Webb. Na szcz─Ö┼Ťcie Anglik tym razem b─Ödzie s─Ödziowa┼é naszym grupowym rywalom.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Rosja zajmuje obecnie trzynaste miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie E dru┼╝yna zaj─Ö┼éa drugie miejsce. Rosja w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa siedem zwyci─Östw, 3 remisów i 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 18 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 58.33 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 25 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 154 minut.

Czechy zajmuje obecnie dwudzieste siódme miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Czechy w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 9 razy, 2 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 27 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 75 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 40 minut a traci┼éa co 216 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie B dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Rosja w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa siedem zwyci─Östw, 2 remisów i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 17 bramek i trac─ůc 4. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 70 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 20 remisem i 10 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 53 minut a traci┼éa co 225 minut.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie I dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Czechy w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 4 razy, 1 meczów zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 3 pora┼╝ek strzelaj─ůc 12 bramek i trac─ůc 8. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 50 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 12.5 remisem i 37.5 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 60 minut a traci┼éa co 90 minut.