wchodzi 76 min. Olivier Giroud wchodzi,
schodzi 76 min. Karim Benzema schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
88 min. - Konoplyanka strzela na bramkę ale bardzo niecelnie
87 min. - Nasri strzela ale Piatow odbija piłkę lecącą w okienko bramki Ukrainy
85 min. - Aliyev dośrodkowuje w pole karne ale Lloris przejmuje piłkę
84 min. - M'Vila strzela z dystansu ale bardzo niecelnie
82 min. - Aliyev strzela z rzutu wolnego ale niecelnie
80 min. - Giroud strzela bardzo niecelnie
72 min. - rzut wolny dla Francji po faulu na Ribéry, sam poszkodowany strzela ale niewiele się myli
71 min. - indywidualna akcja Devicia zakończona bardzo słabym i niecelnym strzałem
67 min. - Yarmolenko strzela zza pola karnego ale piłka zostaje zablokowana
65 min. - Cabaye strzela w słupek
61 min. - Benzema strzela zza pola karnego ale Piatow broni
56 min. - Cabaye strzela w polu karnym po długim rogu nie do obrony mimo asysty Husiewa, 2:0 dla Francji
53 min. - Ribéry pociągnął lewą stroną, podał w pole karne, piłka trafiła do Meneza a ten strzela w krótki róg w polu karnym bramkę na 1:0 dla Francji po szybkiej akcji reprezentacji Francji
50 min. - Tymoszczuk strzela zza pola karnego ale niecelnie
49 min. - Szewczenko z lewej strony boiska zza pola karnego strzela ale piłka mija spojenie bramki Llorisa
48 min. - Ménez strzela w polu karnym ale Piatow broni
48 min. - Szewczenko otrzymuje podanie na pozycji spalonej
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
39 min. - Mexès strzela głową w polu karnym ale Piatow broni, piłka wychodzi na rzut rożny
34 min. - Szewczenko wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem ale ma ostry kąt, oddaje strzał ale Lloris z problemami broni
33 min. - Konoplyanka strzela zza pola karnego ale bardzo niecelnie
29 min. - Ménez strzela w polu karnym w sytuacji sam na sam ale Piatow broni
28 min. - Benzema strzela z dystansu ale Piatow bez problemów broni
26 min. - Ménez strzela w polu karnym z miejsca ale nad poprzeczką
25 min. - Yarmolenko strzela lewą nogą zza pola karnego ale niecelnie
16 min. - Ménez strzela bramkę ale wcześniej dostaje podanie będąc na pozycji spalonej, bramka nieuznana
10 min. - Debuchy strzela z dystansu ale zbyt lekko aby zaskoczyć Piatowa
6 min. - Benzema strzela z narożnika pola karnego, Piatow asekuracyjnie nie łapie piłki od razu a odbija ją od ziemi przed chwytem
Mecz po 4. minutach został przerwany z powodu urwania chmury i porunów nad stadionem. Wszyscy opuścili murawę i udali się do szatni. Mecz został wznowiony o godzinie 19:00.
MECZ ROZPOCZYNA SIĘ
Zapowiedź spotkania

Ukraina - Francja

Kiedy odbędzie się mecz Ukraina Francja?
Mecz Ukraina Francja obędzie się 15 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Ukraina Francja?
Mecz Ukraina Francja ropocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Ukraina Francja?
Miejscem rozegrania meczu Ukraina Francja będzie Donbass Arena w mieście Donieck.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Ukraina zajmuje obecnie pięćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie B drużyna zajęła czwarte miejsce. Ukraina w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała pięć zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek strzelając 18 bramek i tracąc 16. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 41.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 41.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 68 minut.

Francja zajmuje obecnie czternaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie B drużyna zakończyła na 2 miejscu. Francja w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 8 razy, 2 meczów zakończyła remisem i zanotowała 2 porażek strzelając 25 bramek i tracąc 5. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 66.67 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 43 minut a traciła co 216 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 Ukraina nie uczestniczyła ponieważ finałowy turniej jest rozgrywany właśnie na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze turnieju mają zagwarantowany udział w finałowym turnieju i nie muszą walczyć o awans w eliminacjach.

Eliminacje do Euro 2012 w grupie D drużyna zakończyła na 1 miejscu. Francja w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 6 razy, 3 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 4. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 60 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 225 minut.