Mecz Argentyna Arabia Saudyjska, 22 listopada 2022, - Mundial 2022

Emiliano Martinez - Nahuel Molina, Cristian Romero (59. Lisandro Martinez), Nicolas Otamendi, Nicolas Tagliafico (71. Marcos Acuna) - Angel Di Maria, Rodrigo De Paul, Lionel Messi, Leandro Paredes (59. Enzo Fernandez), Alejandro Gomez (59. Julian Alvarez) - Lautaro Martinez.
Mohamed Al-Owais - Saud Abdulhamid, Hassan Tambakti, Ali Al-Boleahi, Yasser Al-Shahrani (90+9. Mohammed Al-Breik) - Saleh Al-Shehri (78. Sultan Al-Ghannam), Mohamed Kanno, Salman Al-Faraj (45+4. Nawaf Al-Abed, 88. Abdulelah Al-Amri), Abdulelah Al-Malki, Salem Al-Dawsari - Firas Al-Buraikan (88. Haitham Asiri).
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
90+10 min. - kolejna dobra interwencja Al-Owaisa
90+1 min. - groźne dośrodkowanie w pole karne Arabii ale bramkarza faulował w powietrzu Argentyńczyk
84 min. - Messi strzela głową po wrzutce z prawej strony boiska ale bardzo lekko i bramkarz łapie piłkę
80 min. - Messi strzela z rzutu wolnego ale wysoko nad poprzeczką
72 min. - strzela Di Maria ale Al-Owaiss łapie piłkę
63 min. - świetna interwencja Al-Owaisa uchroniła Arabię Saudyjską od straty gola
53 min. - druga bramka dla Arabii Saudyjskiej! Przepiękna bomba Salem Al-Dawsari z okolic linii pola karnego ląduje w bramce Martineza!
48 min. - gol dla Arabii Saudyjskiej! Precyzyjny strzał Al-Sehriego po długim rogu nie jest w stanie obronić Martinez!
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45+2 min. - Di Maria strzela czubkiem buta ledwo sięgając piłkę ale zbyt lekko by sprawić kłopoty bramkarzowi
42 min. - De Paul strzela zza pola karnego bardzo wysoko nad poprzeczką
35 min. - kolejny gol dla Argentyny ze spalonego! Tym razem krótko cieszył się Lautaro Martinez.
32 min. - dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Argentyny pada łupem Martineza
27 min. - Lautaro Martinez dostaje prostopadłe podanie i wychodzi sam na sam z bramkarzem, przenosi piłkę nad bramkarzem i piłka ląduje w siatce ale VAR dopatruje się spalonego
22 min. - Messi strzela bramkę ale ze spalonego
20 min. - ostry strzał Gomeza zza pola karnego ale wysoko nad poprzeczką bramki Arabii Saudyjskiej
17 min. - akcja Arabii Saudyjskiej, lekki strzał z prawej strony pola karnego broni bramkarz Argentyny
9 min. - rzut karny dla Argentyny za trzymanie w pasie rywala w polu karnym! Messi podchodzi do piłki i technicznie, lekko kieruje piłkę do siatki w przeciwny róg do tego, w który rzucił się bramkarz. 1:0 dla Argentyny
6 min. - Messi dośrodkowuje z rzutu rożnego a bramkarz piąstkuje piłkę, która leci daleko za pole karne
2 min. - pierwsza okazja dla Messiego, ale jego strzał broni bramkarz Arabii Saudyjskiej
Zapowiedź spotkania

Argentyna - Arabia Saudyjska

Kiedy odbędzie się mecz Argentyna Arabia Saudyjska?
Mecz Argentyna Arabia Saudyjska odbędzie się 22 listopada 2022 roku.

O której odbędzie się mecz Argentyna Arabia Saudyjska?
Mecz Argentyna Arabia Saudyjska rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu polskiego.

Argentyna zajmuje 3. miejsce w rankingu FIFA natomiast Arabia Saudyjska jest notowana na 51. miejscu w rankingu FIFA.