Schmeichel, Andersen, Kjaer, Maehle, Christensen, Delaney, Eriksen, Skov Olsen, Dolberg, Kristensen, Hojbjerg
Dahmen, Talbi, Meriah, Bronn, Msakni, Jebali, Laidouni, Skhiri, Drager, Abdi, Slimane
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
90+2 min. -Lindstrom strzela z dystansu ale bramkarz zdołał obronić
76 min. - Jensen strzela zza pola karnego ale niecelnie
70 min. - słupek po strzale Corneliusa
69 min. - silny strzał Eriksena sparował na rzut rożny bramkarz Tunezji
55 min. - pada gol dla Danii ale w akcji bramkowej był spalony
53 min. - Tunezyjczycy przejmują inicjatywę, kolejne dwa strzały blokują jednak obrońcy
51 min. -Laidouni wychodzi sam na sam, biegnie z połowy boiska i zamiast strzelać próbuje podania, które zostaje przecięte przez obrońcę Danii
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
43 min. - strzał Tunezyjczyka zza pola karnego ale niecelny
43 min. - Jebali wychodzi na stu-procentową sytuacje, próbuje lobem przerzucić piłkę nad Schmeichelem ale ten odbija piłkę, która wychodzi na rzut rożny
39 min. - Laidouni strzela z ostrego kąta na bramkę Duńczyków ale niecelnie
27 min. - dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Tunezji ale nikt nie przejął tej piłki
23 min. - pada gol dla Tunezji ale pozycja spalona
23 min. - strzał sytuacyjny Duńczyka zza pola karnego łapie bramkarz
11 min. - groźny strzał reprezentanta Tunezji ale zablokowany przez obrońcę, piłka po rykoszecie minęła bramkę Schmeichela.
Zapowiedź spotkania

Dania - Tunezja

Kiedy odbędzie się mecz Dania Tunezja?
Mecz Dania Tunezja odbędzie się 22 listopada 2022 roku.

O której odbędzie się mecz Dania Tunezja?
Mecz Dania Tunezja rozpocznie się o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Dania zajmuje obecnie 10 miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA).

W eliminacjach do Euro 2020 w grupie D drużyna zajęła drugie miejsce. Dania w eliminacjach do Euro 2020 zanotowała cztery zwycięstwa, 4 remisy i 0 porażek strzelając 23 bramek i tracąc 6. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2020 średnio 50 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 50 procent remisem i 0 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 31 minut a traciła co 120 minut.

W eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 w grupie F drużyna zajęła pierwsze miejsce. Dania w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 do tej pory zanotowała dziewięć zwycięstw, 0 remisów i 1 porażkę strzelając 30 bramek i tracąc 3. Oznacza to, że w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 średnio 90 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 procent remisem i 10 procent porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 30 minut a traciła co 300 minut.

Tunezja zajmuje 30. miejsce w rankingu FIFA.