Składy
Łukasz Skorupski - Sebastian Walukiewicz, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior - Michał Skóraś, Piotr Zieliński, Taras Romanczuk, Nicola Zalewski - Adam Buksa, Sebastian Szymański, Arkadiusz Milik.
Heorhij Buszczan - Ołeksandr Tymczyk, Maksym Tałowierow, Wałerij Bondar, Witalij Mykołenko - Andrij Jarmołenko, Rusłan Malinowskyj, Serhij Sydorczuk, Ołeksandr Zubkow - Heorhij Sudakow - Artem Dowbyk.
Przebieg spotkania
2 min - Arkadiusz Milik w pierwszym starciu w spotkaniu doznaje kontuzji i schodzi z boiska, gramy w osłabieniu ponieważ do zmiany dopiero szykowany jest Urbański
5 min. - za Milika wchodzi debiutant Urbański
10 min. - Skóraś dośrodkowuje z prawego strzydła ale Ukraińcy wybijają na rzut rożny
11 min. - GOL 1:0 dla Polski! Najprzytomniej w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zachowuje się Sebastian Walukiewicz i pakuje z bliska piłkę do siatki!
13 min. - strzał z dystandu Zielińskiego ale piłka przelatuje nad poprzeczką
15 min. - Zalewski świetnie podaje do Buksy a ten z ostrego kąta strzela ale bramkarz Ukrainy wybija piłkę
16 min. - Zieliński strzela bramkę po centrostrzale!
18 min. - szybki kontratak Ukrainy po stracie piłki w środku pola przez Polaków kończy się na rzucie rożnym dla Ukrainy
30 min. - Romańczuk dokłada głowę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzela na 3:0!
31 min. - Skorupski broni w sytuacji sam na sam!
41 min - Ukraińcy zdobywają bramkę po zespołowej akcji i strzale Dowbyka zza pola karnego tuż przy słupku, Skorupski bez szans
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

47 min - Skóraś niecelnie strzela z woleja po dośrodkowaniu od Zalewskiego
48 min - Zieliński strzela z rzutu wolnego nad poprzeczką
53 min. - Skóraś strzela zza pola karnego po przechwycie piłki ale bramkarz bez problemów łapie piłkę
57 min - strzał zza pola karnego Dowbyka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
59 min - Romańczuk doznaje kontuzji i musi zejść z boiska
62 min - zmiany w reprezentacji Polski, wchodzą Lewandowski, Moder, Kałuziński i Bereszyński za Romanczuka, Zielińskiego, Walukiewicza oraz Urbańskiego
64 min - Kałuziński oddaje strzał zza pola karnego ale niecelny
69 min - rzut rożny dla Ukrainy ale nie stwarza zagrożenia dla bramki Skorupskiego
70 min - Zmiany w składzie Ukrainy. Mudryk, Tsygankov i Mychajliczenko zmienili Malinowskiego, Jarmolenkę oraz Zubkowa
72 min - Schodzi Zalewski, który zgłosza problem z nogą, wchodzi Puchacz
74 min - Buksa strzela głową w światło bramki ale Buszczan instynktownie przenosi piłkę nad poprzeczką
76 min - zmiana w zespole Ukrainy, boisko opuszcza Dowbyk, w jego miejsce wchodzi Wanat
79 min - Skorupski broni strzał z bliskiej odległości
81 min - kolejna zmiana w barwach Ukrainy, Szaparenko wchodzi za Sudakowa
83 min - Skorupski łapie piłkę po dośrodkowaniu po ziemi z lewej strony pola karnego
84 min - niecelny strzał głową w polu karnym reprezentacji Polski

87 min - Buksa podaje z pierwszej do Lewandowskiego, ten strzela ale bramkarz sparuje piłkę na rzut rożny
87 min - Puchacz strzela mocno zza pola karnego ale bramkarz odbija piłkę
90+3 min - Skorupski wybija piłkę spod nóg Wanata w sytuacji sam na sam

Hiszpania
Mecz Albania Hiszpania zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 24 czerwca 2024, Euro 2024.
Mecz Chorwacja Włochy
godz. 21:00, Red Bull Arena,

Chorwacja
vs

Włochy
Mecz Chorwacja Włochy zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 24 czerwca 2024, Euro 2024.
Mecz Holandia Austria
25 czerwca 2024,
godz. 18:00, Stadion Olimpijski,

Holandia
vs

Austria
Mecz Holandia Austria zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 25 czerwca 2024, Euro 2024.
Mecz Francja Polska
godz. 18:00, Signal Iduna Park,

Francja
vs

Polska
Mecz Francja Polska zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 25 czerwca 2024, Euro 2024.

Niemcy
Mecz Szwajcaria Niemcy zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 23 czerwca 2024, Euro 2024.
Mecz Szkocja Węgry
godz. 21:00, MHPArena,

Szkocja
0:1

Węgry
Mecz Szkocja Węgry zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 23 czerwca 2024, Euro 2024.
Mecz Belgia Rumunia
22 czerwca 2024,
godz. 21:00, RheinEnergieStadion,

Belgia
2:0

Rumunia
Mecz Belgia Rumunia zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 22 czerwca 2024, Euro 2024.
Mecz Turcja Portugalia

Turcja
0:3

Portugalia
Mecz Turcja Portugalia zobacz relację, statystyki i bramki z meczu, 22 czerwca 2024, Euro 2024.