wchodzi 80 min. Paul Green wchodzi,
schodzi 80 min. Glenn Whelan schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
83 min. - Fabregas otrzymuje podanie z rzutu rożnego, dotknięciem piłki stwarza sobie sytuację strzelecką, strzela atomowo z ostrego kąta i piłka wpada do siatki odbijając się od słupka, 4:0 dla Hiszpanii
82 min. - Cazorla strzela ale Given broni
78 min. - Xavi z rzutu wolnego strzela na bramkę ale bardzo niecelnie
75 min. - Keane otrzymuje błyskawiczne podanie po przechwycie piłki w środku pola, strzela na bramkę ale Casillas zdołał odbić mocną piłkę
70 min. - Torres wychodzi na pozycję sam na sam po prostopadłym podaniu i strzela bramkę na 3:0 dla Hiszpanii
67 min. - pressing Irlandczyków daje efekt, Hiszpanie tracą piłkę, szybka kontra kończy się jednak tylko rzutem rożnym
64 min. - błąd w obronie Hiszpanii, ale Irlandczycy nie wykorzystują go i tracą piłkę
62 min. - Busquets strzela niecelnie
55 min. - Xavi strzela na bramkę ale Given popisuje się mistrzowską interwencją i broni strzał nie do obrony
49 min. - Iniesta strzela na bramkę, Given ponownie piąstkuje przed siebie, piłkę przechwytuje Silva, wkręca w ziemię trzech obrońców i posyła technicznym strzałem piłkę przy słupku do bramki, 2:0 dla Hiszpanii
48 min. - Arbeloa strzela z ostrego kąta, Given piąstkuje piłkę
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - Iniesta strzela tuż zza pola karnego ale Given przenosi piłkę nad poprzeczką
45 min. -
Keane w polu karnym strzela ale zostaje zblokowany
45 min. - Alonso strzela z dystansu bez efektu bramkowego
44 min. - Arbeloa strzela z ostrego kąta, Given leżący już na murawie broni nogami
42 min. - Xavi strzela technicznie na bramkę ale Given broni
36 min. - Xavi centruje z rzutu wolnego ale Irlandczycy wybijają piłkę
26 min. - Alonso strzela z dystansu ale bez efektu bramkowego
25 min. - Silva walczy o piłkę w polu karnym, strzela głową ale jego strzał blokuje obrońca
23 min. - Iniesta strzela zza pola karnego, Given odbija piłkę
17 min. - Piqué strzela na bramkę ale Given nie ma problemu ze złapaniem piłki
9 min. - Andrews strzela z dystansu ale jego strzał zostaje zablokowany
8 min. - Torres strzela sytuacyjnie w polu karnym ale niecelnie
7 min. - Silva strzela mocno ale wprost w Givena
4 min. - Torres odzyskuje piłkę w polu karnym, wystawia sobie na prawą nogę, strzela bombę pod poprzeczkę i Given musi sięgnąć po piłkę do siatki, 1:0 dla Hiszpanii
2 min. - Cox strzela na bramkę, Casillas odbija piłkę
MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ
Zapowiedź spotkania

Hiszpania - Irlandia

Kiedy odbędzie się mecz Hiszpania Irlandia?
Mecz Hiszpania Irlandia obędzie się 14 czerwca 2012 roku.

O której odbędzie się mecz Hiszpania Irlandia?
Mecz Hiszpania Irlandia ropocznie się o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odbędzie się mecz Hiszpania Irlandia?
Miejscem rozegrania meczu Hiszpania Irlandia będzie PGE Arena Gdańsk w mieście Gdańsk.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Hiszpania zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu FIFA (zobacz cały ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie F drużyna zajęła pierwsze miejsce. Hiszpania w eliminacjach do Euro 2008 zanotowała dziewięć zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek strzelając 23 bramek i tracąc 8. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 75 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 8.33 remisem i 16.67 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 47 minut a traciła co 135 minut.
Irlandia zajmuje obecnie osiemnaste miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D drużyna zakończyła na 3 miejscu. Irlandia w eliminacjach do Euro 2008 wygrała 4 razy, 5 meczów zakończyła remisem i zanotowała 3 porażek strzelając 17 bramek i tracąc 14. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2008 średnio 33.33 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 41.67 remisem i 25 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 64 minut a traciła co 77 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie I drużyna zajęła pierwsze miejsce. Hiszpania w eliminacjach do Euro 2012 zanotowała osiem zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek strzelając 26 bramek i tracąc 6. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 100 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 28 minut a traciła co 120 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie B drużyna zakończyła na 2 miejscu. Irlandia w eliminacjach do Euro 2012 wygrała 6 razy, 3 meczów zakończyła remisem i zanotowała 1 porażek strzelając 15 bramek i tracąc 7. Oznacza to, że w eliminacjach do Euro 2012 średnio 60 procent spotkań zakończyło się zwycięstwem tej reprezentacji, 30 remisem i 10 porażką. Reprezentacja zdobywała gola średnio co 60 minut a traciła co 129 minut.