wchodzi 92 min. Lars Bender wchodzi,
schodzi 92 min. Thomas M├╝ller schodzi.
Przebieg spotkania
KONIEC SPOTKANIA
90 min. - Stekelenburg źle przyjmuje piłkę i mało brakowało a Klose strzeliłby bramkę
76 min. - Özil znalaz┼é si─Ö w wy┼Ťmienitej sytuacji po kilku szybkich podaniach ale zmarnowa┼é szans─Ö
74 min. - van Persie znalazł sobie miejsce na oddanie strzału i pokonuje strzałem zza pola karnego Neuera, 1:2 dla Niemiec
71 min. - Boateng w ostatniej chwili blokuje strzał Sneijdera
70 min. - Gomez atakowany strzela z ostrego k─ůta ale bardzo niecelnie
69 min. - Robben przyjmuje pi┼ék─Ö w polu karnym, strzela z pó┼éobrotu ale niecelnie
62 min. - Sneijder strzela mocno tuż obok słupka bramki Neuera
62 min. - Stekelenburg ubieg┼é Khedir─Ö, wychodz─ůcego do górnego podania
58 min.- Robben podaje do van Persiego, ten strzela bez przyj─Öcia ale Neuer wy┼Ťmienicie broni
56 min. - Robben strzela ale Lahm blokuje piłkę
52 min. - Hummels wbiega z pi┼ék─ů na dogodn─ů pozycj─Ö do oddania strza┼éu, strzela, bramkarz odbija pi┼ék─Ö, Hummels dobija ale bez efektu
47 min. - Gomez na spalonym
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
47 min. - rzut wolny dla Niemiec, strza┼é po rykoszecie niemal ko┼äczy si─Ö bramk─ů ale Stekelenburg w ostatniej chwili przerzuca pi┼ék─Ö nad poprzeczk─ů
41 min. - rzut ro┼╝ny dla Holandii, ┼║le rozegrany, Niemcy wychodz─ů z kontr─ů, któr─ů ko┼äczy niecelnym strza┼éem Boateng
38 min. - Gomez dosteje kolejn─ů idealn─ů pi┼ék─Ö od Schweinsteigera i mimo ostrego k─ůta ponownie nie daje szans Stekelenburgowi, 2:0 dla Niemców
37 min. - Özil z rzutu wolnego z prawej strony boiska podaje do Badstubera a ten strzela z trzech metrów g┼éow─ů prosto w bramkarza
33 min. - Gomez na pozycji spalonej
26 min. - Robben strzela ale bramkarz Niemiec broni z małymi kłopotami
24 min. - Gomez dosta┼é podanie od Schweinsteigera, przyj─ů┼é j─ů ty┼éem do bramki, obróci┼é si─Ö z pi┼ék─ů i nie da┼é szans Stekelenburgowi wyprowadzaj─ůc Niemców na prowadzenie 1:0
18 min. - Afellay poci─ůgn─ů┼é z pi┼ék─ů lew─ů stron─ů, wstrzeli┼é pi┼ék─Ö w pole karne ale podanie zosta┼éo zablokowane
18 min. - strzał Podolskiego zablokowany
11 min. - Robben przejmuje pi┼ék─Ö, podaje do Van Persiego, a ten strzela niecelnie w d┼éugi róg
8 min. - Özil strzela mocno, pi┼éka odbija si─Ö od s┼éupka i l─ůduje w r─Ökach Stekelenburga
7 min. - lob na 16 metr do Van Persiego, ten kieruje piłkę w stronę bramki ale Neuer broni
MECZ ROZPOCZ─ä┼ü SI─ś
Zapowied┼║ spotkania

Holandia - Niemcy

Kiedy odb─Ödzie si─Ö mecz Holandia Niemcy?
Mecz Holandia Niemcy ob─Ödzie si─Ö 13 czerwca 2012 roku.

O kt├│rej odb─Ödzie si─Ö mecz Holandia Niemcy?
Mecz Holandia Niemcy ropocznie si─Ö o godzinie 20:45 czasu lokalnego.

Gdzie odb─Ödzie si─Ö mecz Holandia Niemcy?
Miejscem rozegrania meczu Holandia Niemcy b─Ödzie Metalist Stadium w mie┼Ťcie Chark├│w.

Wyniki eliminacji do Euro 2008:

Holandia zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu FIFA (zobacz ca┼éy ranking FIFA). W eliminacjach do Euro 2008 w grupie G dru┼╝yna zaj─Ö┼éa drugie miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2008 zanotowa┼éa osiem zwyci─Östw, 2 remis├│w i 2 pora┼╝ek strzelaj─ůc 15 bramek i trac─ůc 5. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 16.67 remisem i 16.67 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 72 minut a traci┼éa co 216 minut.
Niemcy zajmuj─ů obecnie trzecie miejsce w rankingu FIFA. Eliminacje do Euro 2008 w grupie D dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 2 miejscu. Niemcy w eliminacjach do Euro 2008 wygra┼éa 8 razy, 3 mecz├│w zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 35 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2008 ┼Ťrednio 66.67 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 25 remisem i 8.33 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 31 minut a traci┼éa co 154 minut.

Wyniki eliminacji do Euro 2012:

W eliminacjach do Euro 2012 w grupie E dru┼╝yna zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce. Holandia w eliminacjach do Euro 2012 zanotowa┼éa dziewi─Ö─ç zwyci─Östw, 0 remis├│w i 1 pora┼╝ek strzelaj─ůc 37 bramek i trac─ůc 8. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 90 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 10 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 24 minut a traci┼éa co 113 minut.
Eliminacje do Euro 2012 w grupie A dru┼╝yna zako┼äczy┼éa na 1 miejscu. Niemcy w eliminacjach do Euro 2012 wygra┼éa 10 razy, 0 mecz├│w zako┼äczy┼éa remisem i zanotowa┼éa 0 pora┼╝ek strzelaj─ůc 34 bramek i trac─ůc 7. Oznacza to, ┼╝e w eliminacjach do Euro 2012 ┼Ťrednio 100 procent spotka┼ä zako┼äczy┼éo si─Ö zwyci─Östwem tej reprezentacji, 0 remisem i 0 pora┼╝k─ů. Reprezentacja zdobywa┼éa gola ┼Ťrednio co 26 minut a traci┼éa co 129 minut.